Vücut geliştirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve murat661 tarafından 12 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. murat661

murat661 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle S.a arkadaşlar.Bu foruma yeni kayıt oldum.Ve sizin değerli görüşlerinizi almak istedim.Arkadaşlar 16 yaşındayım 1.78 boyundayım 74 kiloyum ve evde orta derecede egsersiz yapmaya çalışıyorum (aletsiz).Günde 110 gr protein alıyorum.Bu işleme 4-5 haftadır devam ediyorum.Kollarım biraz gelişti fakat karnım kollarım kadar gelişmedi hala karnımda yağlar (göbek) var.Bunları eritmek için gerekli egzersizleri yapıyorum.Yaz tatilinde fitnesse gidecem.Sizinde görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.Sizce fitnesse gideseye kadar ne tür çalışmalar yapayım.Neler önerirsiniz.Yorumlarınızı bekliyorum.bench_Obench_O

2. murat661

murat661 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınızı bekliyorum.

3. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba murat. Karın kasları diğer kas gruplarına göre daha zor gelişen bir kas grubu olduğu için ve karın bölgende yağlanmalardan dolayı gelişimi biraz geç olabilir. Mekik haraketini uygulayarak o bölgeyi çalıştırabilirsin. Veya herhangi bir çubuk olur sopa vs. gibi ensene koyarak vucudunu sağa sola çevirebilirsin. Umarım kısa sürede amacına ulaşırsın.

Sayfayı Paylaş