Vücut Geliştirme ve Yağ Yakımı arasındakı bağlantı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hadromer tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hadromer

hadromer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sayın hocalarım,değerli uzmanlarım.
    Ben forumunuzda yeni yeni aktif olmaya başladım. Öncelikle böyle temiz,nezih bir ortamı bizlerin hizmetine sunduğunuz için çok teşekkür ediyorum.
    Vücut geliştirme sporuna tam olarak bu gün başlayacağım,yani antrenmanlarına.. Sizlere bu konu hakkında bir kaç sorum olacak.Vaktinizi ayırıp bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
    İlk olarak fiziksel özelliklerimden ve aktivitelerimden bahsedeyim. Ben 24 yaşındayım.Boy : 185 , Kilo : 85 . Şu an ki vücut ölçülerim bunlar. 12-13 yıldır amatör futbol oyuncusuyum. Son iki yıldır kilo problemi yaşıyorum(yaşadığımı düşünüyorum).Biraz göbek yaptım vücudumda ki yağ oranım arttı.Fakat ne yaptıysam eski görüntüme kavuşamıyorum.Aslında benim bu spora başlamamdaki temel sebep göbeğimden kurtulmak daha doğrusu vücudumdaki yağlardan kurtulmak.Öyle canavar gibi bir vücudum olsun istemiyorum böyle de bir hayalim yok,çok iyi biliyorum ki büyük bir emek ve disiplin ister :)
    Lafımı fazla uzatmadan ; Ben vücut geliştirme sporu ile vücudumdaki yağlardan kurtulabilir miyim ? Vücut geliştirme sporuyla zayıflayabilir miyim?( Niyetim 5 kilo civarında kilo vermek esasen ) Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum,saygılar.

Not : Gerekirse uzmanlarımızın görmesi açısından şu an ki fiziğime ait fotoğraflar paylaşabilirim.

Sayfayı Paylaş