Vücut geliştirme salonuna başlıyorum. Sorularım var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body.26 tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Mart ayında salona başlıcam 6 ay gidecem. Daha sonra kick box kursuna gidecem. Haftaları 4 gun gidilıyomus hangi saat ve gun gidecegimi bilemedim, yaş 16 boy 172 kilo 70 , okul saat 12:30 da başlıyor 18:10 da bitiyor, hangi gun ve saat gideyim? Birde salonda hocalar beslenme programı veriyolarmı? Ayrıyetten soyunma odası ve duş alma kabini oluyomu? Gidecegim salon eskişehir karizma ınternetin yaninda giden varsa bilirler soylesinler. Benim vücut yağli olduğundan yağları eritcekler belli, ben l-carnitine kullancam yağ yakıncada whey proteini alacam kas yapma sırasında, bu ilaçların zararları olurmu ? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Salon ile ilgili sorunlarını salona gidip çözebilirsin girip bakarsın duş var mı salondaki aletler yeterli mi diye eğer beğenmezsen başka salona gidersin. Beslenme programını spor salonundaki hocayla konuşursunuz büyük ihtimal size ne yememeniz gerektiğini neler yemeniz gerektiğini söylerler amacınız doğrultusunda. Hangi gün ve saat gideceğiniz de kişisel bir şey okul çıkışı gidebilirsiniz kendinizi çok yorgun hissettiğiniz gün dinlenirsiniz. Bunun dışında eğer ciddi bir sağlık probleminiz yoksa L-carnitine ve whey in size bir zararı dokunmaz ama spora başlar başlamaz ek besin kullanmanızı önermem L-carnitine olabilir belki ama protein tozuna ilk aylar gerek olmadığnı düşünüyorum.

Danny Boy bunu beğendi.
  3. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benecede salonu gidip görmek en iyisi böylece antrnorlerlede birebir ilişki kurmuş olursunuz

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Size discovery science de izlediğim programda duyduğumu söylüyorum

adam tam 190 kg vermiş ve bunu sadece beslenmesını azaltarak ve spor yaparka vermiş

siz 170 boyunda 72 kg sınız acaba 5 kg vermek cokmu zor yag yakıcı veya turevlerını kullanmadan? ben 30 kg verdım yag yakıcı kullanmadan

spora gıdın kıloyu bırkac ay ıcınde verırsınız önemlı olan sırf kılo verıp çelimsiz olmakta değil guzel vucut yapmak gerek kılo verınce vuut şekılsız oluyor zayıf oluyor.

kıck box iyi spor dalıdır tum vucutu çalıştırıyor hem bacak hem ust vucutu

yemekten en az 2 saat sonra spor yapcıak skeılde saatınızı ayarlayın detayları spor salonu hocasıyla görüşün.

5. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    Bi de şu var 15-16 yaşındaki üyeler 3-5 kiloyu sorun ediyorlar beslenmelerini kısıyorlar sonra hiç gelişemiyorlar bence bilinçlenmeden diyet yapmak ve kaslanmadan diyet yapmak saçma yani ortada kuru bir şey kalırsın hyper_

6. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Sorularının büyük bir bölümü senle alakalı istediğin gün gidebilirsin salona ne zan boş isen git yani , Salon hakkında sorualrınıda git bak ve sana program verecek kişiyle konuş hemen ilaç almaya başlama derim acelen ne kardio çalış yağların için beslenme hakkındada bilgi edin.

Sayfayı Paylaş