Vücut Geliştirme & Fitness (Yardım lütfen)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emre Bey (17) tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emre Bey (17)

Emre Bey (17) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim ve tekno. öğrencisi
    Yer:
    Tekirdağ
    • Arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve nereye ne yazdığımı inanın bilmiyorum. Her neyse konuya giriyorum ; Geçen yaz tatilinde 91 kilo 1.76 boy olarak spor salonuna başladım , yaklaşık 3 ayda 76 kiloya kadar düştüm hedefim 75'di . SporSalonu üyeliğim 3 aydı ve üyelik süresi bitti. Formumu bu sene yaza kadar korumak istedim ve evde sporlarıma devam ettim şuan 72-71 kilo 178 cm boyundayım. Bu durumdan memnunum fakat karın üstü yağlar ve alt göğüs birde kalça beni oldukça rahatsız ediyor. Her zaman düz bir kalçaya sahip olmayı istemiştim , spor salonunda tüm vücut çalıştım kalan bölge sadece kalcam oldu karın bölgesi oldukca eridi göğüste öyle açıkcası şu an kalçalarım da eridi fakat biraz daha estetik vücut olsa yeter. Vücudumun fotoğrafını yükleyeceğim düz bir karın sıkı bir göğüs ideal bir kalça boyutuna ulaşmak istiyorum. Her gün spor yapabilecek potansiyele sahibim 5 x 2 - 10 x 2 kg dumbell , kapı barı , kum torbası var her gün bunlarla çalışıyorum. Birde android platformda olan 7 dakika egzersizini batınlar'ı olmak üzere 2 set 20 dakika uyguluyorum ekstra olarak basketbol oynuyorum. Bana güzel bir fikir verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler..
      bodyforum.jpg BODY.jpg

2. Ariexs

Ariexs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    İlk 3 ay üstlerden basık yanlardan şişkin (dünya gibi), bugün ise yanlardan basık, üstlerden şişkin (baca gibi).

Montaj var! :eek: :D

Sayfayı Paylaş