Vücut Geliştirme - Esneklik

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mertoz9 tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben 2-3 ay önce spora başladım spor yapmayı çok seviyorum. Öyle ki mühendislik okuyorum ve mühendis olma amacım ileride yapacak olduğum sporlar için maddi imkan yaratmak desem yalan olmaz :D Ama önceliği sağlam bir vücut yapmaya verdim. Fazla kilom da var program konusunda sıkıntım yok ama sorunum şu yağ-kas oranım değiştikçe vücut esnekliğini kaybetmeye başladı bazı esneme hareketlerini yapamıyorum. Bana hem esnek hem de fit(aynaya bakınca owww beybii dedirtecek) bir vücut için esneklikte tavsiye istiyorum :)

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Esneklik ilerde yapıcağın sporla alakalı birşey neden önem veriyorsun şimdi gerçekçi olmak gerekirse fazla kaslı (şişmiş) yani bu işte pro olmuş kişilerin pek esnek olduğunu görmedim . Yani sadece bodyle esneklik kaybının olucaüını düşünüyorum .

3. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen pro lar da esnek olan çok yok ama benim hedefim zaten o kadar yüksek değil fit bir vücut esnek olabilmeli bence :D

Sayfayı Paylaş