Vücut Geliştirme Eğitmenlik Kursu Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Abdullahhate tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Abdullahhate

Abdullahhate Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben vücut geliştirmeyi ve sporu çok seviyorum. O yüzden kariyer olarakta hayatımı bu yönde ilerletmeyi düşünüyorum. Fakat aklımda bazı sorular var bunları siz sevgili arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum.

1) Lise mezunuyum, Gsb'nin açtığı bu eğitmenlik kurslarını bitirsem bu alanda iş bulabilir miyim?
    2) 1.kademe, hatta 2.kademeyi bitirsem bile kariyer imkanım olabilir mi yada neler yapabilirim. Mesela Personel training'in ayrı bir eğitimi yada sertifikası var mı?
    Gençlik spor bakanlığının bu eğitmenlik kurslarını bitiren arkadaşlar varsa sorularımı cevaplar, görüşlerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Cidden yardıma ihtiyacım var ve çevremde danışabileceğim kimse yok :(

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Kendini gerçekten geliştirirsen her sektörde iş imkanın olur. Bunu belirteyim.

Ancak sadece 1. kademe antrenör belgesi hiç bir şey ifade etmiyor. Şanslı olup da iş bulanların bir çoğu asgari ücrete çalışıyor.

3. Abdullahhate

Abdullahhate Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Anlıyorum fakat kendimi geliştirebilmem için çalışmam gerekmez mi zaten ? İşin içinde olmadan nasıl öğrenicez :(

Sayfayı Paylaş