vücut geliştirme antremanımdaki hatalar neler?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hurkanyy tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle geliştirmek istediğim kaslar şunlar --> biceps, triceps, deltoid , hamstring ,quadriceps , abs (karın), göğüs (chest) ,sırt 2 günde bir yaptığım egzersizler ise şunlar (bu egzersizleri gün boyunca yapıyorum daha sonra bir gün dinleniyorum )--> 8 Minutes abs workout level 2 p4p , chest workout p4p , squat 100 reps fitness blender's , plank 4 dakika , wallsit 2 dakika , bench press on ground (yerde,dumbbell ile) 15×4 set 10 kg çift dumbbell, concentration curl 10 kg 10×4 set sağ -sol kol , dumbbell triceps extensions 30x3 set 5kg sağ-sol kol , dumbbell front raise 30x3 set 5kg sağ-sol kol , hammer curls 10×4 set 10 kg sağ-sol kol, lateral raise 3×30 set 5kg sağ-sol kol ,8 km/2 saat yürüyüş , dumbbell push ups 10x4 set,dumbbell extension triceps (15x4 set) 10 kg dumbbell boyun arkası çift kol ile ...
    Bu egzersiz düzenindeki hatalar ve gereksiz olan egzersizler nedir ? Hangi egzersizleri önerirsiniz ? özellikle triceps,sırt ve omuz kasında sıkıntı çekiyorum.

2. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    cevap yok mu?

3. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    ehh 7 gün oldu -.-

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    1 seneden beri cevaplanmayan sorular var arkadaşım, sabır :D

hurkanyy bunu beğendi.
  5. alimanavoglu79

alimanavoglu79 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    3
    Bence okadar agirlikla kas hacmini arttiramazsin,tekrarlari arttirirsan yag yakar bruce lee gibi olursun.youtube da street workout videolari var.bi kacini izle cok daha faydali olur.

hurkanyy bunu beğendi.
  6. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Evet gerçekten iyi workout lar var ama adamlar çok fazla kas lifli olmasına rağmen pek kilolu değiller benim istediğim vücüt %10 altı yağ oranı gt-shirtgeniş omuz ,triceps ve karın kası ayrıca metabolizmam hızlansın diye sırt ve quadricepste yapmak istiyorum tabi bunları yapınca biceps ve göğüste yapayım yani.ayani.ama evde çalışacağım 2x10 kg 1x5 kg dumbbell larım var ama gerekirse ekstradN alırım . Bu kasları yapmam için önerdiğiniz antremanlar nedir ?

7. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Yazıl bi salona bak keyfine abi

8. alimanavoglu79

alimanavoglu79 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    3
    Koridor barfiksi al,sirt kanat bicepsi onla halledersin.agirliklari cantayla sirtina bagla sinav varyasyonlari yap.sinavi yerde degil dumbilla cek.gogsune agirlik koyup mekik cek.forumda fullbody programi var ordan program ayarliyabilirsin.bacak kismi ewde buyuk sorun.agirlikla jump hareketleri var.onlari yapabilirsin.yada tek ayak squad.kolay gelsi

Sayfayı Paylaş