Vücut Dinlenirken hafif hareketler ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve denizxz_e tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. denizxz_e

denizxz_e Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar yeni kayıt oldugum için form içi fazla bi bilgim yok umarım konuyu dogru yere açmıştırım :=) heryere konu açamadıgım için tesadüfen yeni konu aç butonunu gördüm ve sormak istedigim bikaçtane soru var onları sormak istiyorum herneyse

3 aydır fitness yapıyorum spor salanonudaki hocam dinlenme günlerinde barfix çekmem ve miğde hareketleri yapmamın bi sakıncası olmadıgı söyledi ama ben tereddütte kaldım mesela söyle anlatıyım pazartesi günü gögüs ve kol çalıştım salı günü dinlenme gününde evde migde çalıştıgım zaman gögüs ve kol bölgesinin büyüme orantısının azaldıgını düşünüyorum ? dinlenme günlerinde enseye 3x10 gögse 3x10 çekiyorum maksat can sıkıntısı evde

birde bi dergide okumuştum bacaklar büyümeden üst bölgenin fazla gelişmecigi yazıyordu ?

günde 10 dal sigaradan fazla sigara içmem buda vücut gelişminde fazla sorun yaratırmı , asitli içecekler vücudu erittigini duymuştum oda dogrumu ? maden suyu , soda özellikle ?

2. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hoşgeldin aramıza,

Kardeşim Ben Sana şoyle ornek vereyim : P.tesi antreman (ağır )
    Eğer Antreman sonrası O vücüdü kaslar yorgun haldeyken dahada çalıştırırsan zorlarsan
    Zararına olur.
    Ama Kilo problemın varsa Gidip koşu, Hafif kardio tarzında Hareketler yapmanda bı sıkıntı yoktur .?

Gelelim 2. soruna :D

Bacaklarda Büyüme İLe ilgili birşey salgılanıyor vucut tarafından (Büyüme hormonumu) tam bilmiyorum

Oyuzden Bacağada Girersen daha iyi olur Bacağa onem vermıyor isen Haftada 1 gir Adam akıllı gir.

Günde 10 dal Sigaraya gelince Tabikide Sorunları olur En başta 10 dan aşşağıya çekmeye bak o sayıyı yada en ıyısı bırakmak :D
    Tıkanma Kalp krizi vs yaşama riskin cok olabilir antremanlarda oyuzden söylüyorum.

Asitli içecekler vücudu eritmez ole birşey duymadım bugune kadar :D Cahil kalmşm onuda şoyle acıklayayım (bildigim kadarıyla) : Midede Asit zaten var bunu biliyosun sende Eğer bu mıdedeki Asit olduğu halde üzerıne asitli içecek içersen O midenin asit dengesini bozmş olrsun Fazla gelmeye başlar bizamandan sonra en sonunda Mide kanaması ülser vs olur diye biliyorum Eğer Başka sorun olursa Özeldende ulaşabilirsin bana :)

denizxz_e bunu beğendi.
  3. denizxz_e

denizxz_e Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    ilgilendigin içi teşekür ederim dostum ...

4. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Önemli Değil Kardeşim :)

denizxz_e bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş