Vücut değerleri raporu ve definasyon

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Batujan tarafından 3 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Batujan

Batujan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar 4 gündür sizlerinde definasyon dediği olayı uyguluyorum proteini doğru alıp karbonhidratı az seviyede tutup kardiyo yoğunluklu içinde ağırlık çalışmasınında olduğu bir program uyguluyorum.Bu raporu salonda 2.gün aldım değerler bunlar bunu nasıl yorumlamak lazım ?

İlk dikkatimi çeken şey yağ oranımın %23 olması bunu çook aşağılara çekmek istiyorum bunların dışında yorumlanacak şeyler var mıdır ?

beslenmemde şu şekilde

sabah = 60 gr yulaf+200 gr yoğurt+20 gr bal + whey protein ve ya 3-4 yumurta beyazı + yeşil çay
    antremanı genelde öğlen ve ya akşamüstü yapıyorum
    antemandan hemen sonra = 1 ölçek whey protein
    antremandan sonra = 200 gr göğüs + 100 gr yağsız bulgur + salata
    ara öğünler = kuru kayısı,fındık,fıstık vs.

akşam yemeği nedense pek yemiyorum...günde 3 lt su içiyorum.

sizce doğru yolda mıyım ?

eğer doğru yoldaysam 5-6 ay sonra değişimimi burada yayınlarım inşallah.belki benimle aynı seviyeye sahip ve aynı hedefte olacak arkadaşlar bundan 6 ay sonra bu başlıktan faydalanabilir.

Son düzenleme: 3 Mart 2016
  2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    aksam yemegı muhakkak ekle yatmadan once lor peynir vs tüketmenı tavsıye ederım 2 saat once tabiki sabah uyanınca cok protein alıyorsun wheye gerek yok bence yumurta sarısı en kalıtelı yağ kaynagıdır gunluk 2 tane eklemenı kesınlıkle tavsıye ederım

3. Batujan

Batujan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Haklısınız hocam tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Yatmadan 2-3 saat önceyede lor peyniri ekleyeceği mutlaka.

Franquez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş