1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücut Ağırlığından Ağırlık Antrenmanına Geçiş

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve numangunden tarafından 5 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Orantısız diyenlerin vücut simetrisini merak ettim doğrusu. Goğus belki fakat o da yakın bir zamanda eşitlenir.
    Onun dışında tebrik ederim çünkü vücut ağırlığıyla çalışmak tam bir irade işi. Son 1 ay bende vücut ağırlığı denedim fakat salona gitmenin yeri ayrı. Ne kadar suredir yapıyorsunuz?

numangunden bunu beğendi.
  2. numangunden

numangunden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arnold Press konusunda sizinle aynı şeyi ben de düşündüm, program üzerinde oynamalar yapmayı da düşünüyordum yorum tam zamanında denk geldi. Low C. Crossover kesinlikle çok mantıklı, hareketin formuna vs baktım internetten hiç gecikmeden kullanabilirim. Kablomuz var hareketlerde ufak bir değişiklik yapayım gecikmeden. :)
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Ekim 2018 ---
    Hocam öncelikle teşekkür ederim. Göğüs bölgesi gerçekten boş farkındayım, şınav ile bu kadar dolabileceğinin bir kanıtı sanırım benim vücudum. Şınavı çeşitli formlarda çalışmama rağmen ancak bu kadar doldurabildim çünkü. Bench ile göğüs bazlı programlar ile doldurmaya çalışıyoruz. Çok uzun zamandır şınav, barfiks, dips vs hareketler ile ilgileniyorum. Yaklaşık 4-5 yıl denilebilir fakat bu 4-5 yılın en fazla 2 yılını hakkını vererek çalışmışımdır. Yani gönderimizi görecek insanlar 4-5 yılda evde buna ulaşabileceksek hiç gerek yok arkadaş demesinler, üzerine gidince en azından altyapı oluşuyor.

Sayfayı Paylaş