Vücut ağırlığı ile çalışma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rharus tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rharus

Rharus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlar, foruma yeni üye oldum arama bölümünden biraz araştırdım ancak konu bulamadım.
    Vücut ağırlığım ile çalışmak istiyorum.
    Barfiks demiri sipariş ettim koridor için olanından. Ancak daha başka ne almam gerekiyor bilmiyorum.
    Anladığım kadarıyla 2 tip çalışma varmış biri güç için bunda vücut hacmi pek gelişmiyormuş anladığım kadarıyla.
    Ben açıkçası hacim istiyorum, çünkü gerçekten çok zayıf duruyorum. 21 yaşındayım acaba yaşımdan dolayı mı diye düşünüyorum metabolizma hızı falan olarak ben çok yağlı yediğimi de biliyorum ama kilo alamıyorum.
    Yani açıkçası hem görünüş daha düzgün olsun hemde hacmen gelişiyim istiyorum.

Kışı atlatana kadar vücut ağırlığımla evde çalışmak istiyorum sonrasında da bi salona yazılmayı planlıyorum.

Ve çalışmama göre beslenme programımı nasıl yaparım bunuda bilmiyorum.
    Forumda araştırdım ama hani nasıl desem yanlış anlaşılmak istemiyorum ama standart herkese yazılmış şeylerin her programa uyacağını düşünmediğim için soruyorum.
    Sonuçta her çalışma aynı değil diye düşünüyorum.

Ben bu işi bi hevesle değil ciddi yapmak istiyorum çünkü artık zayıf olmaktan çok sıkıldım.
    Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    bu işi ciddi yapmak istiyorsan sağlam bir salonda üstatlar ile çalışman lazım. irileşmek içinde kalori fazlası yemen lazım, örneğin senin vücut 2500 kalori ile çalışıyorsa sen günde 3000-3500 kalori tüketmen lazım. evde yapacağın barfiks güçlendirir seni ama hacimlendirmez

Sayfayı Paylaş