Vücut ölçülerim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cegumus tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cegumus

cegumus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar biraz kilolu birisiyim bu yüzden salona yazıldım fakat verdikleri program hakkında endişelerim var çok karambole yaptılar gibi geliyor. önce vücut ölçülerimi veriyim sonra programı ( Yalnız isimlerini tam bilmiyorum öyle yazacağım :)) )

Omuz 117
    Göğüs 102
    Bel 97
    Kol 31.5
    Yaş 18
    Kilo 85
    Boy 178

Vücut ölçülerim sizce nasıl ben fazla iri oldugunu düşünüyorum hacim kazanmak yerine önce şimdiki hacmimi kaybedip ondan sonra kasa ağırlık vermeyi düşünüyorum mantıklı mı olur bilmiyorum.

Program ise;
    10 ardan 3 set Benchpress
    3 set Incline Benchpress
    Daha sonra 10 ardan 3 set (İsmini bilmedigim bi alet ve hareket şöyle anlatıyım demir bar yukarda takılı ilk seferde demir barı enseme doğru çekerek yapıyorum. 2. hareketide döşüme doğru hafif geriye yatarak ama dediğim gibi ismini bilmiyorum.)
    10 tekrar 3 set Deltoid
    10 tekrar 3 set biceps
    10 tekrar 3 set triceps
    20 tekrar 3 set mekik
    20 tekrar 3 set ters mekik
    15 dk bisiklet
    10dk koşu
    10dk eliptik (Yalnız koşu yaptıgım zamanlar eliptik yok eliptik yaptıgım zamanlar koşu yok.)

Evet arkadaşlar siz ne diyorsunuz bu programa. Ve sizce vücut hacmini küçültmek için kısaca yağ yakımını hızlandırmak hacmi azaltmak için nasıl bir yol izlemeliyim ve şimdiki vücut ölçülerim nasıl?

Sayfayı Paylaş