Vücut ölçüleri gelişimi hk.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Vinsinity tarafından 26 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Vinsinity

Vinsinity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar,

Belki bu soruyu binlerce kişi sormuştur fakat istediğim cevabı ben bir türlü bulamadım. Yaşım 23 boyun 174 kilom 65 civarı. Benden 2 yaş küçük arkadaşım 90 kilo 178 boyunda. Arkadaşımın vücut ölçüleri omuz 135 kol 42 cm civarında ve ortalama 2 senedir çalışıyor, tabi ki bu ölçülerin tamamen çalışarak olacağını biliyorum. Benim vücut ölçülerim 108 cm omuz 31.5 cm kol ölçüm var. Düzenli ve sabırlı çalışma ile benimde arkadaşımın ölçülerine ulaşma şansım nedir? Kemiklerin oturmuş omuzlardan daha fazla büyüyemezsin diyenler şevkimi kırmaya devam ediyor. Düşüncelerinizi alabilir miym?

Dip not: Ufak bir ek sorum var, daha büyük görünen sırt için kanatların önemi nedir?

2. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    omuzların darmış baya evet ama gelişemiceğin anlamına gelmiyor düzenli beslenme iyi antreman ve yeterli dinlenme ile 2 senede ideal bir vucuda ulaşabilirsin

3. Vinsinity

Vinsinity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Vücut ölçülerim çok küçük ve bir türlü kilo alamıyorum. Bu durumda nasıl gelişim sağlayacağım?

4. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    bir türlü kilo alamamanın sebebini düzenli ve çok yememene bağlıyorum çok derken önune geleni yemiceksin normalde gunluk aldıgın kaloriden çok daha fazlasını alasınki vucutda kilo alsın uğraşman gerekir 1 tabak fazla yemek yemekle kilo alınmaz ögünlerini çoğaltcaksın saglıklı ve yaptııgn spora destek verıcı yemekler yemek zorundasın bu böyledir kolay değil

Sayfayı Paylaş