Vücut Ölçülerim Nasıl?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve NORTHS tarafından 22 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar son 2 aydır düzenli olarak vücudumu geliştiriyorum daha öncesinde düzensiz olarak 3-4 ay gittim yaşım 17 hergün 300g tavuk yiyorum ve 1 litre light süt içiyorum ek supplement olarak creatin glutamin ve protein tozu kullanıyorum amacım yağ oranımı düşürmek ölçülerim
    Boyum 1.82
    Kilom 78
    Omuz 1.23
    Göğüs 98
    Biceps 34
    Bel 81
    Kalça 94
    Bilek 17
    Eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Sütü neden içiyorsun?Bi yarar sağlamaz pastorize sütse.Aksine besinlerden aldığın enzimlerin emilimini engeller.Araştırmalar var,internetten bulabilirsin.Diğer supplementleri neden kullanıyorsun?Kreatin su tutturur vücuda,yani hacimlenmek için kullanılır.Sen yağ yakmak istiyorsun halbuki.Gereksiz.Glutamin tamamen yanılgı bir supplement deniyor makaleler bölümüne göz at derim.Ayrıca çok tekrarlı setler uygula.HİTT kardiyoya dair bilgiler al.Araştır o tarz çalış.Koşuda da.iyi forumlar.

3. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    yağ oranın kaç ki ?

4. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Sütü 17 yaşımda olduğumdan kemikler açısından içiyorum kreatini ise kilo kaybetmeden kas oranını arttırmak için kullanıyorum genel amacım bu sadece yağ oranını düşürmek istiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ekim 2014 ---
    malesef ölçemedim

5. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Senin kas oranın ne ki?O tarz yorumları yapanlar gerçekten sağlam bir vücut sahibi insanlar yani elit seviyede.Yani senin paranı harcamana gerek yok zaten kas kaybetmezsin.Vücut önce kastan yakmaz.Öyle bir işleyişi yoktur eğer ki çok yanlış çalışmazsan.Yani gerek yok.Sütle ilgili de dedim zaten biraz araştırma yaparsan pastorize sütün gereksizliğini.İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş