Vücudum gelişmeyi durdurdu ne yapmalıyım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bozkurt1907 tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bozkurt1907

bozkurt1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese merhaba,
    Evimin yakınında spor salonu olması sayesinde yıllardır tek tük ağırlık kaldırırım fakat bodybuildinge düzenli olarak yaklaşık 1 sene önce başladım denebilir. Geçen kış bir deca sustanon kürü yaptım ve çok cılız olan vücudumu (190cm 75 kg ) 2 ay içinde kendine getirdim (190cm 90 kg) . Su kaybını hesaba katmazsak aldığım kiloyu büyük ölçüde korudum. Kollarım 42 cm civarında fakat vücudumun geri kalanını hiç beğenmiyorum. Göğüslerim çok uğraşmama rağmen kubbeleşmedi ve bu orantısız bir görüntüye sebep oluyor. Günde kahvaltıyla beraber 4 öğün yiyorum , bunlardan en az 2si 200 - 300 gr et içeriyor . Haftada 5 - 6 arası göğüs / biceps , sırt / triceps , omuz / bacak olarak antreman yapıyorum . Antremanlarımı aynı motovasyonla yapmama rağmen ilk senede aldığım verimi alamıyorum , vücut olarak pek bir değişim göremiyorum. Göğüsü tüm arkadaşlarımdan daha ağır ve düzgün girmeme rağmen onlarınki benimkinin 2 katı. Neyi yanlış yapıyorum ? Beslenme mi antreman mı yoksa kürden sonra testo levellarımla alakalı bir şey mi var ?
    Yardımlarınız için teşekkürler.

2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Fotoğraf ekleyebilir misin?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. bozkurt1907