Vücudum çok şekilsiz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kartal1574 tarafından 5 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kartal1574

kartal1574 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle hepinize merhaba. Yaşım 17 boyum 1.90 kilom 89. İlk olarak fitness a başladığım Şubat ayında 104 kiloydum. Yaklaşık 15 kilo verdim. Fakat vücudum çok şekilsiz. Üst vücutta simit dediğimiz bel çevresi ve göğüs bölgesi beni çok rahatsız ediyor. Alt vücudumdan ise memnunum baldırlarım biraz kalın o da futbol oynamaktan oldu zaten. Dediğim gibi üst vücudumdan çok rahatsızım. Denize veya havuza bile giresim gelmiyor. 15 kilo vermeme rağmen hala düz bir vücuda sahip olamadım. Şuan fitness a devam edemiyorum fakat onun yerine günde 2500 tane ip atlıyorum. Bu konuda ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz ?

2. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bence 2500 ip az ama bu ayrı konu, ayrıca vücudunun şekilsiz olması genetiğinle mi alakalı yoksa kilo Vs mi? Bence önce buna karar vermelisin

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    Kesinlikle ağırlık çalışmalısın,ip atlayarak maalesef düzgün fit bir vücut yapmak imkansız.sağlam ağırlık çalış iyi beslenme antreman sonunda atlarsin ipini.

4. kartal1574

kartal1574 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hayır genetikten olduğunu sanmıyorum çünkü ufakken zayıftım sonradan kilo aldım. Ne kadar ip atlamalıyım bi bilgim yok ama spora gidemediğimden şuan sadece cardio olsun boş durmıyım diye yapıyorum zaten ipi.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 6 Ağustos 2016
  5. kartal1574

kartal1574 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Doğru beslenemediğimi düşünüyorum onun için de bi diyetisyene görünmem gerekiyor sanırım. Tavsiyeniz için teşekkürler.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş