Vücüt yapmak istemiyorum ama spor yapmak istyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Can3522 tarafından 8 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Can3522

Can3522 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar herkese iyi gunler ben vucudumdan memnunum fakat yinede evde azda olsa mekik sinav agirlik vs kaldirmak istiyorum yemegimi sizler gibi degilde normal sekilde yiyip ( zaten yagdan ve karbonhidrattan uzak druyorum) evde sporumu yapsam sagligim icin faydasi olurmu? dedigim gibi vucut yapmak istemiyorum o yuzden protein yuklenmesem uygunmudur?

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    Ihtiyac duydugun kalori kadar yedigin surece vucudun degismez. Amacin sagliksa sinav mekik falan pek bi isine yaramaz. yuzme ya da uzun mesafe kosuya yonelmen daha mantikli olur.

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    yağlardan ve karbonhidratlardan uzak durmak ne demek? sence böyle mi besleniyoruz sadece protein mi tüketiyoruz sanıyorsun? yağ ve karbonhidratlardan uzak durmanın sağlıklı olduğunu mu sanıyorsun?

Böyle yaparak zaten istesen de vücut yapamazsın, üstüne üstlük sağlıklı da olamazsın haberin olsun.

son bir kaç aydır ne kadar acaip konular açılmaya başlandı ya.

hukukcu bunu beğendi.
  4. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    her besinin yararlısı ve zararlısı vardır örneğin yağları hiç yememek saçmalıktır zeytinyağı vucut sağlığı için çok faydalıdır aynı şekilde balık yağıda öyle.harbonhidratlar vücüdün enerji kaynağıdır bunları hiç tüketmemekte akıl karı değil yiyeceksin ama kararınca.

Sayfayı Paylaş