Uzun zaman sonra yeniden başlangıç ve kilo verme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Muhammedali61 tarafından 26 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Muhammedali61

Muhammedali61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İyi akşamlar beyler, hepinize sağlık sıhhat dolu uzun ömürler diliyorum.
    Yaklaşık 1 yıldır mesleğim sebebiyle sporu bırakmak zorunda kaldım. Şimdi ise tekrardan başlama imkanı buldum şükürler olsun fakat 1 senedir beslenme sorunu ve antremansızlık bana çok olmasa da kilo aldırdı 180 boyunda 85 kg'yim şu anda yağ oranım yaklaşık %18 öncelikle fazla kilolardan ve yağlardan kurtulmam gerekiyor ve bunun için güzel bir beslenme programına ve püf noktalara ihtiyacım var. Kilo verme ve yağ yakma amaçlı beslenme programlarınız varsa bana uygun paylaşırsanız sevinirim.

2. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    images (3).jpeg

16 19 arası 18 değeri ideal sana fazla gelen ne anlamadım paramparça olmasınımı istiyorsun ?
    bu arada nerde ölçüm yaptırdın. bizim ülkede yağ oranı sallama hastalığı var o yüzden.

3. Muhammedali61

Muhammedali61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Şimdi öncelikle yağ oranı kesinlikle bu diyemem. Spor salonunda makinaya çıkartıp bir şekilde bunu ölçüyorlar ne kadar doğrudur bilemem fakat resimde gözüktüğü gibi zaten.
    11 12 gibi olmasını istiyorum şu anlık hedefim bu bunun için nasıl beslenmeliyim kahvaltıda, öğlen, ara öğünler ve antreman öncesi sonrası vs bilmiyorum açıkçası bunun için destek istiyorum. örnek bir beslenme programı

4. Akin067

Akin067 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kenzonun low carb diyeti var 40 günluk bi diyet ben suanda uyguluyorum belki fikir verebilir.

5. Muhammedali61

Muhammedali61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ediyorum bakacağım

Sayfayı Paylaş