Uzun soluklu, soru şenliği..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BadL tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BadL

BadL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Selamlar herkese, iyi forumlar. Adım Barış, yaşım 19. Boy 1,92 93 civarı, kilo 86. Biraz uzun soluklu olabilir, ciddi ciddi bir şeyleri öğrenme, yapmak istiyorum. Toplam 2 ay spor salonuna gitmiştim. Pek vaktim olmadı açıkçası, okul, üniversite sınavı. Hãlã da pek bir şansım olmayacak gibi yaratmaya bakacağım bir şekilde. Genel olarak biliyorum alakalı konuları fakat detaylarında yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürlerimi şimdiden iletip sorularıma ufak ufak geçmek istiyorum. Beslenme ile alakalı kalori cinsinden hesaplamalarda mesela, şu şu kadardır ama ne kadarı şu kadardır? Misal 1 tabak pilav yersen, şu kadar kalori alırsın gibi durumlarda ortalama olarak mıdır bu kalori? netten yemeklerle alakalı kalorilerine falan bakıyorum da evet çok saçma gözükse de anlayamadığım bir sistem var bu konuda. Genelde evde çalışma şansım oluyor, her şeye sıfırdan başlamak istediğim için de açıyorum bu konuyu. çift olarak 2 tane dambıl harici hiçbir şeyim yok, 4 kg ve 5 kg olarak. barfiks demiri kapıya 2-3 santimlik derin bir çukur açınca zor toparladım :D Nasıl başlamalıyım, ne yönde devam etmeliyim, ne şekilde beslenmeli, nasıl bir program izlemeliyim? Ha bir de alt karında acayip bir yağlanma var yakamadığım. Spor salonunu bir kenara koyup yazabilirseniz çok çok makbule geçer, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum, tekrardan iyi forumlar.

2. BadL

BadL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    güncel

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları: