Uzun süren sakatlıkta geri dönüş

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve çaylak58 tarafından 17 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Nasıl bir program izlemeliyim sakatlık ayağımdan kaynaklandı bunu belirteyim öncelikle bir olmuştur sanırım . Neyse geride kaldı , ramazan ayıda bitmiş bulunmakta , ev detaylı bir tadilat geçireceği için salon masrafı çıkartamam ekstradan , dambıl setim göğüs , barfiks demirim bulunmakta .
    Sizce nasıl bir program izlemeliyim ? Boy 180 kilo 71.5 . Sakatlanmadan önce 27 beden pantolon giyiyordum şu an 31 . Omuzlar daraldı bel genişledi . Kollar bacaklar zayıfladı .

Kısacası nasıl bir program izlemeliyim ? p90 veya insanity tarzı programları yapmam bir daha , hacim kazanmak zayıflamak istiyorum . Sabahları koşu yürüyüş yapma imkanım var belirttiğim gibi dambıl setim falanda var . İnternetten (diğer sitelerden) bakmak yerine sizin gibi uzun süredir bu işin içinde olan hocalarımdan tavsiye almak istiyorum. Bu siteden diğer programlara bakmama sebebim ise nasıl bir program izleyeceğimi bilmemem olmam , yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler .

Sayfayı Paylaş