Uzun Süre Spor Yapmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Haxcı tarafından 13 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Benim bir arkadaşım var.Hayatı boyunca bir kere salona gitmedi.3 yıldır ev spor yapıyor ama düzenli ve iyi bir beslenmesi yok.Ama kötü bir beslenmesi olmasına rağmen çok iyi bir vücudu var.

Beslenmenin bu kadar önemli olduğu bir sporda arkadaşımın bu kadar kas yapmasının nedeni 3 yıldır yaptığı için olabilir mi ?

2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Iyi bir genetiği olabilir,yağsız ise kaslari cok belirgin ve büyük durabilir.. Bir de devamlilik onemli 3 senedir yapiyormus sonuçta

3. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Genetiği bende düşündüm ama arkadaşım 3 yıl önce zayıftı.Şimdi yağsız ama kaslıda.Yağsız olduğu için çıkmıyor kasları bildiğin hayvan gibi kas yaptı 3 yılda.:D

Bende işte ondan düşündüm.Devamlılık olduğu için mi iyi beslenmesede bu kadar kas yapabilmiştir ?

4. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Adam spor yapmadan önce zayif olabilir de sporla beraber vücudu cok iyi tepki vermis olabilir. Bu genetikle ilgili. Bazilari 3 4 sene gidiyor bir adim ilerleme olmuyor. Devamlilik onemli de beslenme de önemli ancak bu beslenme cok abartılıyor. Kilonun 2 3 kati protein falan.. Kendine yetecek kadar yemek yiyor olabilir adam

Sayfayı Paylaş