uzun kollu mu, kisa kollu mu, atlet mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sessizCiglik tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Selamlar,

belki önemsiz bir konu gibi görünebilir ama ben önemli oldugunu düsünüyorum. Genelde atlet tarzi kolsuzla antreman yapan biriyim. sebebi vücudumu aynada daha iyi görüp motive olmak. bircogunuz eminim ayni seyi düsünüyordur. Fakat bu antreman videolarina bakiyorum profesyonel vücutcularin ve genelde uzun kollu sweatshirtlerle calisiyorlar. Bunun bir sebebi yarismaya kadar kendilerini saklamak imis. tamam ama asil sebebi bu degildir sanirim. daha iyi terlettigi de var tabi. fakat asiri ter de sıkıntı verir kapalı mekanda diye düsünüyorum.

Siz ne ile calisiyorsunuz?

nike'in combat pro diye vücuda yapisan harika bir tasarimi var bu C.Ronaldonun reklamini yaptigi. onu almayi düsünüyorum. kullananiz var mi? tavsiye eder misiniz?

Saygilar. kolay gelsin herkeze

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Spor salonunda sıcaklık sabit değilse ve vücut ısını koruyamıyorsan buna yönelik önlemler alabilirsin.
    Başarılar.

3. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Uzun kollu eşofman üstü ile çalışıyorum ben, kolları ve tüm bölgeyi sürekli sıcak tutuyor

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    ben genelde kisa kollu yada atlet tercih ediyorum ve sort tabiki. Uzun kollularla ve esoman ile rahat edemiyorum

5. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    aynen ben de öyle. genelde spor salonlari kapali ve havasiz oldugu icin ama varmidir bi hikmet diye düsünüyor insan uzun kollu calisan prolari görünce.

6. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    aynen ben de öyle. genelde spor salonlari kapali ve havasiz oldugu icin ama varmidir bi hikmet diye düsünüyor insan uzun kollu calisan prolari görünce.

7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Aslinda ben ona hic dikkat etmedim prolar calisirken nasil giyiniyorlar diye. Eski gittigim salona bir kac musabik sporcu geliyordu ve salon sahibide nadir de olsa
    gelip antreman yapiyordu ama her zaman atletle gordum onlari. Kendisi ifbb duya samp. dimitar dimitrov

Sayfayı Paylaş