Uzun bir aradan sonra bodybuilding

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve karakalem tarafından 2 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. karakalem

karakalem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,siteye yeni üye oldum.30 yaşındayım.2 sene yoğun bir şekilde devam ettiğim bodybuilding'e 6 ay önce sağlık problemlerimden dolayı ara vermek zorunda kalmıştım.Antrenmansız geçen 6 ayda normal olarak kas kaybettim.fakat alışkanlık haline gelen özenli beslenmem sonucu yağlanma olmadı. Zaten bıraktığım dönem definasyon dönemindeydim.Bel ölçüm değişmedi.Ölçtürmedim fakat şu anda yağ oranım hemen hemen aynıdır.Vücut ölçülerim şuan 176cm 69-70 kg .

Geçen hafta tekrar salona gitmeye başladım.Elimde halen son kullanma tarihi geçmemiş supplementler mevcut ;

Optimum Gold Standard Whey Protein
    Optimum N. Micronized Creatine Powder
    Ultimate N. BCAA Powder 12.000
    B Complex ve C vitamin (ayrı)

L-Glutamine ve L-Arginine 'lerin tarihi geçmiş malesef.

Sonuç olarak amacım tekrar hacim alıp(yağlanmadan) kas kütlemi artırmak.Antrenman programı ile birlikte supplement kullanımı konusunda kafamda birkaç kombinasyon var fakat,burada bulunan uzun süre bu sporu yapmış değerli hocaların fikrini almak istedim.(bu arada umarım yanlış anlaşılmaz fakat konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan arkadaşlar tavsiye vermezse çok memnun olurum.)

Sayfayı Paylaş