uzun bi aradan sonra tekrar spora başlama

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve emre01 tarafından 27 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emre01

emre01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle herkese mrblar. Bir yıl kadar vücut geliştirme yaptım. ilk başladığımda 60 kg idim. 1 yıl sonunda 72 kg a ulaştım ve vücudum tam istedigim forma ulasmıstı.
    bel ölçüm 73
    kol ölçüm 37.5 olmustu ve karın kaslarım çok net bi şekilde gözüküyordu. 5 ay aradan sonra kilom hala 72 fakat bel çevrem 85 kollarım 35 oldu. vücudum baya yağlanmıs durumda. suan tekrar spora başlıyacagm.Bana eski formuma dönmemde yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Nasıl bir yol izliyeceğiğmi bilemiyorum.Aklım çok karıstı. yağmı yakmalıyım kasmı geliştirmeliyıim ve beslenme düzenim nasıl olmalı. amacım belimi inceltip yağ oranımı %9-10 lara düşürmek ve kollarıma biraz hacim aldırmak.
    YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

kafa_

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    yenibaşlayan gibi program yapman gerek (bence) kaslar tekrar alışanakadar böyle.
    bu süreç eskiden spor yaptığın için kısa sürebilir bunu zaman gösterecektir
    hem kardiyo hemde bb birarada gidebilirsin
    tabi sağlık sıkıntın olmadığını düşünerek yazıyorum
    beslenme ile ilgili forumda ve internette bir sürü bilgi var kendine uyarlamaya çalışabilirsin

emre01 bunu beğendi.
  3. emre01

emre01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki belimin kalınlıgı ve fazla olan vücut yağından kurtulmak için ne yapmalıyım .Spora ilk başladığımda kilo sorunum yoktu ama suan da artık vücüdumda fazla kilolarda var . yağlardan kurtulup fit bir vücut istiyorum

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel bir beslenme ve idman programı ile yağlarından kurtulabilirsin. Birde çok acele etme ve sabırlı ol. En güzel sonuçları bu şekilde alırsın.

emre01 bunu beğendi.
  5. emre01

emre01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    işte benim problemimde burada başlıyor . salonda konustuğum bir kaç arkadaşa sordum hepsi farklı ve birbirleriyle çelişen şeyler söylediler.kimisi diyorki gün boyu düşük insülin seviyen olmalı kimisi tam tersini söylüyor. nasıl bir beslenme yapmalıyım. kabataslak bi program önerebilirmisinz

Sayfayı Paylaş