Uzun aradan sonra yeniden başlıyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kubilay3 tarafından 6 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kubilay3

kubilay3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :mask:Arkadaş 6 aylık aradan sonra yeniden başlıyorum çok büyük bir form kaybı güç kaybı oldu bana yardımcı olmanızı istiyorum tavsiye edeceğiniz bilgiler varmı kas hafızası diye bir şey var diyorlar eski formuma kaç zamanda dönerim ve tekrar sayım kaç olmalı

2. ArmagedonX

ArmagedonX Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Eski formuna dönme süren kaybına ve ulaştığın forma göre tabii ki değişkendir. Ben 4-5 Ay çalıştıktan sonra 1 yıl ara verdim. 45 Günde eski formuma hemen hemen ulaştım. Kaybına göre değişken olmakla beraber hızlı toparlanırsan 2-3 ay sürebilir. İlk 2 Hafta +15 tekrar fullbody yapmıştım ben. Ondan sonra Eski programımı yapmaya çalıştım ama çok ağır geldi. Bende her bölgeden 1-2 egzersiz çıkardım. 1 Ay sonra Programı tamamen uygulayabilecek hale geldim ve egzersizleri tekrar yeribe koydum. Sende bu şekilde yapabilirsin. Ve Kas hafızasının motivasyonu çok iyi. Antreman ve beslenmeni çabucak toparlarsan Küre girmiş gibi gelişiyorsun. 50 günde Kollarım 7.5 Cm büyüdü. Harika bir hazzı var. Bol şans

kubilay3 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş