Uzun aradan sonra tekrar başlangıç

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve GGokberKK tarafından 3 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. GGokberKK

GGokberKK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikler herkese iyi forumlar 1,5 yıla kadar body building ile uğraşmıştım aralık ayına kadar. Ardından gereksiz ve saçma sebeplerden ara verdim, yeniden başladım. Başlayalı 12 gün oluyor 4 off harici off vermeden vücudumu adapte ettim tekrardan ve eski ağırlıklarıma yavaş yavaş dönmeye başladım. Bıraktığımda 40-41 arası iken başladığımda 35 olan kollarım vardı 90 kilodan 76 kiloya düştüm. Başladığımda şu 3 ay içinde daha sağlam bir vücuda sağlam olacağım diye kendime söz verdim ve beslenmemi aksatmadan her gün düzenli olarak yaptım ne zaman ki bugün kollarım 34 çıktı o zaman küfür edip bi hamburger gömdüm. Arkadaşlar beslenmemi yazıyorum umarım yardımcı olabilirsiniz kas kütlesi kazanmak istiyorum. 2 haftada 2 kilo civarı kazandım fakat kollarımın küçüldüğünü gördüm. Ayakta ve sürekli hizmet etmem gereken yoğun tempolu bir işte çalışıyorum.
    Sabah : Kahvaltı 5 beyaz 3 sarı ile patatesli yumurta + 10 zeytin + şekersiz kahve
    Antrenman
    Antrenman sonrası : 300 gr kırmızı dana et + Yeşillik + Bulgur pilavı, patates veya tam buğday makarnası
    Ara öğün : Bir avuç badem fındık vs. kuruyemiş.
    Akşam : Bulgur pilavı veya pirinç pilavı + 300 gr tavuk göğüsü (arada tavuk göğüsü yerine ızgara köfte koyduğum oluyor)
    2-3 top dondurma yiyorum.
    Dükkan çıkışı 1 veya 2 dürüm çiğköfte yiyorum.

Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ederim nerde hata yapıyorum ?

2. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Pirinç ve patates kullanın patatesi yulafla değiştirebilirsin sadece sabahları
    Dondurma ve cigkofteyi çıkartın..
    Yag kullanımını tekrar düzenleyin
    Ara öğün olarak 1 kase kadar ev yoğurdunda yuketebilirsiniz

Sayfayı Paylaş