Uzun aradan sonra geri dönüş

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Tlghaann tarafından 23 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tlghaann

Tlghaann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle hepinize merhabalar dostlarım. Bu konuyu kafamdaki bir çok soru işaretini kaldırmak adına açıyorum.
    VG sporu hakkında bilgilerimi kısaca özetleyeyim sizlere; hareketlerin yavaş ve doğru formda yapılması gerektiğini, hareketlerin doğru formlarını, Bench press yaparken bel boşluğunu ayarlamayı falan bu noktaya kadar kendimi donanımlı görüyorum.

Fakat gel gelelim ki uzun bir ara verdim, iş sahibiyim çalışıyorum tekrardan başlayıp güzel bir vücut yapmak istiyorum ama programım nasıl olmalı, split or fullbody, haftada kaç gün gitmeliyim, set araları kaç saniye dinlenmeliyim gibi gibi bir çok soru işareti var ve henüz başlamadan bu kadar düşünmek beni yoruyor.

Siz bilgi ve deneyimli arkadaşlardan ricam, bana fullbody bir antrenman programı ornegi vermeniz, nasıl gitmeliyim nasıl planlamaliyim bu konuda destek istiyorum sizden
    1.90 boya sahip yaklaşık 80kg bir bireyim. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Uzun bir aradan sonra yeniden başlamak istiyorsanız aşağıdaki programı önerebilirim :)

Sayfayı Paylaş