Uzmanlar bakabilir mi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sohoo tarafından 28 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sohoo

sohoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, benim kilo sorunum var. Aslında boyuma oranla cok fazla bir kilo sorunum yok ancak göbeğim var ve bel çevrem fazla kalın. Göbekten nasıl kurtulabilirim ? Nasıl bi diyet uygulamalıyım nasıl bir antrenman yapmalıyım ? Boyum 1.88 kilom 95. Hedefim 80 kiloya düşmek. Yardımcı olursanız sevinirim

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Ben bir öğrencime(28 yaşında , 114 kilo,1,86 boyunda idi) şu programı uyguladım.
    Ne yiyorsan ye, yemeye devam et ama light ürünlere yönel dedim. Çikolata, dondurma, peynir...Hepsini çok seviyordu. Yemeye devam et ama light olanlarını kullan dedim.
    Neyse, 1 yıl içinde 31 kilo verdi. 1 yıla göre fazla bir kilo sayılmayabilir, ayda 2,5 kilo falan vermiş oluyor. Ama hiç aç kalmadı. Yiyerek , içerek kilosunu verdi.
    Daha hızlı kilo vermek istersen, aç kalmayacak şekilde porsiyonları küçült.

Antremanın kilo vermekle sanıldığı kadar alakası yok.Tamam yağ yakıyorsun ama beslenmene dikkat etmezsen, bir halta yaramıyor ki. Profesyonel sporcu olan nice öğrencilerim var ki, göbekliler...
    Hatta 3-4 saat antreman yaptıkları günler oluyor ama göbekliler. Dışarıdan baksan, bu adam erir birkaç güne diyorsun bu tempoyla:)

İş beslenme de btiiyor. Bir de bol bol su iç. Su içmek doğrudan zayıflatmaz . Ama zayıflama sürecinde, su içmek ve spor yapmak destekleyicidir. Spora ayıracak zamanın olmasa bile bol bol su iç.

Hakan4961 bunu beğendi.
  3. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba , öncelikle yapacağın şey çok basit 15 kilo vermek istiyosun bunu kiloyu hızlı verme sakın yavaş yavaş 4-5 aya yay , öncelikle kendine beslenme düzeni kur kalori hesabını yap günlük 2300 gibi bi kaloriyle başla zaman geçtikçe kilo vermekte sıkıntı çekersen kalori düşersin , protein'i yüksek tut ve mutlaka ağırlık çalış antrenmanlardan sonra 10-15 dakikalık hııt kardiyo yaparsan verdiğin kiloların çoğu yağdan olur , hem istediğin kiloyu verirsin hem de fit bir vücudun olur . Kesinlikle ağırlık çalışmayı ihmal etme .

4. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    "Öğrencime" dediğiniz için merak ettim, mesleğiniz nedir?

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş