Uzaktan pt başarı yakalanabilicek pt ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve blackeagle88 tarafından 19 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. blackeagle88

blackeagle88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhabalar 2 farklı kişiden uzaktan pt olayıyla sonuc alamamış bulunmaktayım programlardan yeteri kadar verim alanadım , instagram uzaktan ptler için biçilmiş kaftan , fakat son ve bu işi final adımı olarak sağlam bir adım atmak istiyorum en cok merak ettiğim doğancan polat uzaktan pt beslenme hakkınnda gercekten başarılı paylaşım yapan uzaktan pt hizmeti olan kişi hakkında önerileriniz nelerdir ? hocamızdan program alan veya başka bir uzaktan pt serüveninden başarılı alnının akıyla cıkmış arkadaşımız aydınlatabilirler mi burayı herkes faydanlanmış olur ne dersiniz .. herkese ayırdıkları ayıracakları zaman için tesekkür ediyorum

2. theapexguard

theapexguard Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Baran Kalaycı yada Shredded Brothers Öneririm.

3. zRedDragon

zRedDragon Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Doğan Can Polat, Ağırsağlam, Fırat Balkaya, Ertuğ Evrekli. Uzaktan pt almadım ama her biri ağırlık sporunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip kişiler.

4. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Bu pt meselesi takım tutmaya benzedi artık.

5. QuheyLaN

QuheyLaN Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kimden alırsan al istersen git Arnolddan al sert antrenman ve sağlam beslenmeyi alışkanlık etmediğin sürece verim alamazsın.Pt meseleside gereksiz ve boş bence.Adam yazıyor programı bilgi veriyor beslenme vs.Bizim gariplerde 1 ay uygulayıp 1 2 kg kas kütlesi alınca Shredded boom vs yazıyor sağa sola.Halbuki biraz araştırsa kendide başarabilir.Ahh ahh.

zRedDragon bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş