uzaktan personal training.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cehege tarafından 21 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cehege

cehege Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, spor salonlarında vakit kaybetmek yerine evime
    halter ve dumbell seti aldım.
    2x10
    4x5
    4x2,5 kg lık.
    yanında barfix aparatı ve esnek yay aldım.
    bir koşu bandım var
    bir de fitness sandalyesi alacağım.
    amacım kunduracı göğsü sıkıntısını vücut geliştirme ile kapatmak , daha fit bir görünüme sahip olmak.
    Şimdi bu konuda uzaktan pt ler ile görüşüyorum. yalnız hepsi ben sana bir program yaparım diyor.
    bir Allahın kulu da demedi ki ; kardeş nerde çalışacan? ne kadar düşünüyon? ne aletin var? demedi.
    ilk başta hemen ücreti yatır başlayalım modundalar.
    zamanında hilton otelindeki fitness center a gittiğimde ilk ay başlayalım sonra supplementer konusunda biz sana yardımcı olacağız diyenler sonrasında bildiğimiz bi beslenme uzmanı var bi de ona görün diyorlar.
    Sorum şu; uzaktan pt yi tavsiye ediyor musunuz?
    dolandırılma ihtimalim var mıdır?
    bunun için nasıl bir yol izlemeliyim?

2. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Dolandırılmaya açık bir olay bence tabi kiminle muhatap olduğuna göre değişir hocam.
    İlla böyle bir destek alacaksan iyice araştır derim.
    Uzaktan eğitimin verimsiz olacağını düşünüyorum yani parana yazık olur tabi bu benim düşüncem.
    Yüz yüze destek alabileceğin kişiler bulamıyorsan zaten internette her türlü bilgi mevcut.
    Bu konular hakkında binlerce youtube kanalı var oradan görsel olarakta öğrenebilirsin.
    Bu tarz forumlardan da soru sorup bilgi edinebirsin.
    Yani bu olay için ekstra para vermeye bence değmez çünkü para vereceğin kişinin seninle ne oranda ilgileneceğini ve bu konu hakkındaki tecrübelerini tam olarak bilemezsin.

3. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Bence uzaktan pt den uzak dur para tuzağı

4. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bence iyi bir göğüs için 80-90 kilolar ile bench press hareketini rahat yapman lazım. Bunun içinde sırt, omuz, trapez ve triceps kaslarının da gelişimine ihtiyacın olacağından elindeki o donanımla hedefine varamazsın. Ya daha profosyonel bir donanım edineceksin, yada bir salona başlayacaksın. Pt ve program konularında da bu formda gayet yeterli bilgiler var araştırmanı tavsiye ederim. Ben spor yapmaya karar verdiğimde ilk 1.5 ay sadece araştırma yaptım, zaten sonuçta da bu forma gelip takıldım :).

Sayfayı Paylaş