Uzaktan Egitim hakkinda dusunceleriniz nedir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Savash tarafından 4 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. Para Tuzagi

83,3%
  2. Faydali

16,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Savash

Savash Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Iyi seneler,

Bazi antrenorler bire-bir egitim gibi olmaz, bunlar para tuzagidir dusuncesindeler.
    Her beden birbirinden farkli oldugundan, o bedeni gorup incelemek gerek diyorlar. Cekilen 4-5 fotograf ile bunlar anlasilamaz diyorlar.

Not: Turkce klavye kullanmadigimdan dolayi Turkce karakterleri kullanarak yazamadim, verdigim rahatsizliktan dolayi ozur dilerim.

Savas.

2. QuheyLaN

QuheyLaN Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba.Uzaktan eğitim bence gereksiz.İnsanımız okumuyor , araştırmıyor.Sadece sporla alakalı değil genel olarak söyleyebilirim bunu.Arkadaş X kişisinden uzaktan eğitimi alıyor bayılıyor 300 500 neyse.Sonra "Ulan para verdim bari şurda yazılanlardan yiyeyim." yada "Bugün bacak günü normalde çalışmam ama para verdim programa uyayım bari." psikolojisiyle devam ediyor bir şekilde.Tabi personel trainer de motive için resim istiyor aylık iyisin hoşsun biraz pohpohluyor :) Sonra aslında kendi iradesiyle destek almadan yakalayabileceği formu uzaktan eğitime bağlıyor arkadaş.Halbuki okusan araştırsan sende yapabilirsin.Bu söylediğim natural sporcular için geçerli.Tabii bu benim görüşüm.

Savash bunu beğendi.
  3. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    İleri düzey sporcular için bir fikrim yok ama yeni başlayanlar için gereksiz olduğunu düşünüyorum. Vereceği teknik bilgileri birazcık araştırma ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun haricinde hareket formları uzaktan oturtulamayacagi için gereksiz buluyorum.

Savash bunu beğendi.
  4. Savash

Savash Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tesekkurler.

Sayfayı Paylaş