Uzaktan Eğitim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tolga93 tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Herkese selamlar arkadaşlar. Son zamanlarda pek çok sosyal mecrada BB sporu için özel uzaktan eğitim programları yapan kişiler çoğaldı 100 Tl den 4000 Tl isteyen hocaya kadar her fiyattan birşeyler ortada dolanıyor. Spor salonundaki hocaların yetersizliği, bilgisizliği yada ilgisizliği (Kaliteli ve ilgilenen hocalara lafımız yok) yüzünden yeni başlayan yada biraz ilerlemiş fakat gelişim sağlayamayan arkadaşlar uzaktan eğitim almaya çalışıyorlar. Bende bunlara adayım açıkçası öyle bir niyetim var bu aralar. Uzattım baya hızlıca soruya geleyim :) Uzaktan eğitim hakkında neler düşünüyorsunuz ? Alan arkadaşlar varmı eğer varsa gerçekten etkilimi yoksa boşamı verilen bir paradır bu. ? Hepinize saygılar sunuyorum

2. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Bir fikri & önerisi olan yokmu acaba?

3. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bi işe yaramaz yani yarar da bunlar senin nette edinebileceğin bilgilerdir zaten. Sen deneyerek kendi vücuduna uygun olanları bulacaksın sadece. Beslenme olsun antreman olsun. Phil Heath'de seninle benimle aynı hareketleri çalışıyor. Yani ben diyet antreman pgormaı hazırlamakla uğraşamam diyorsan alabilirsin ama gerekli bişey değil. Masandaki elmaya elini uzatmayıp yanındakine şunu verir misin demek gibi bişey.

tolga93 bunu beğendi.
  4. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Şöyle etkili olabilir,

Çok iyi bir hoca bulursun,seni şıp diye çözer,sana uygun kombinasyonları yapar,sürekli de iletişim içerisinde olursunuz hem motivasyon hem detayları halledersiniz,ozaman etkili olur.

Gerisini bilemicem,bu sporda bir çok kişinin tek hocası internet veya salondaki en büyük kişi :D

5. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Haklısın salondaki en büyük kişi hakkında, bazen herkes farklı birşey söylüyor bi hareket için ozaman kafayı iyice karıstırıyolar insanın :) Cevap içinde sağol :)

6. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Emin ol bu forumda merak ettiklerini aratıp okursan buna hiç gerek kalmayacaktır, hem kendin araştırıp okuyunca ve uygulayınca daha iyi aklında kalır bilgiler hemde parana yazık etmemiş olursun :)

tolga93 bunu beğendi.
  7. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Evet şuanda aynen dediğin gibi yapıyorum daha önceden antrenman ve beslenmede hata yanlıs yapan birisi olarak, şuanda kendi beslenme programımı öğrenciye uygun bir şekilde çıkarttım sırada uygun bir program var yada salondaki hocanın vereceği programı tercih edicem ilk ay için

Sayfayı Paylaş