uzaktan eğitim saçmalığı hakkında neler düşünüyorsunuz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve barfiksPro tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    evet arkadaşlar steroid basıp şişip kendini hoca ilan eden bu arkadaşların uzaktan eğitim saçmalığıyla para kazanmaları hakkında ne düşünüyorsunuz ? yani sizce gerçekten böyle birşey olabilir mi o kişiyi canlı görmedikten sonra nasıl bir salonda çalıştığını görmedikten sonra ne kadar sağlıklı tavsiyeler verebilirler ki

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Uzaktan eğitim derken? Örneğin Genç ve Fit kanalına Pro diye ek bir kanal açıp Pt eğitmeye çalışıyorlardı, açıkçası bana çok komik geldi Türkçe aksanla Latince isimleri ingilizce okumaya çalışmaları gibi. Öte yandan başka bir Almancı fitness kanalında 200 liraya paket satmaya çalıştıklarını gördüm. Bunları alanlar var muhakkak fayda göreceklerdir de, hani hem ücretsiz hemde daha iyi seçenekler varken bunların alınması çokta mantıklı değil.

3. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    uzaktan eğitim işte sanki hiç duymamış gibi soruyorsun sonrada ne olduğunu anlatıyorsun. 3 aylık paket falan satıyorlar güya hocalık yapıyorlar. steroidi basıp şişen bu işten para kazanmaya başlıyor neden ? çünkü bizim millet kim daha kaslıysa onu daha bilgili zannediyor bir nevi insanların cahilliğinden yararlanıyorlar. halbuki hiç gerek bile olmayan birşey

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Doğru kişi ve azim ile olabilir ancak öbür türlü çok saçma geliyor.

5. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Vergi yok, belge yok, bildiğin kayıt dışı ekonomi ile adamlar vurgun yapıyorlar.

berkay7743, barfiksPro ve Pink Zeppelin bunu beğendi.
  6. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    çok çok ileri seviye insanlar belki vücutlarını tıkandıklarını hisettiği zaman veya adam uzun zamandır atıyorum bulk tarzı gitmiştir şimdi definasyon yapıcaktır,fazla bilgisi yoktur içinde korkuları vardır ne yapılır ne yapılmaz,cebinde parasıda vardır,böyle bir yola başvurabilirler,sıradan sporcular için gereksiz bile değil saçmalıktır, tabi başvurdukları kişinin onun en az 2 katı tecrübeye sahip olması şart

berkay7743 bunu beğendi.
  7. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Bu durum aklıma şu sözü getiriyor: ''Sen inek olduktan sonra sağan çok olur.'' Ayrıca benim çok hoşuma gidiyor, cahilllerin bu şekilde sömürülmesi. Personal trainer, internetten basit bir araştırmayla bulanamayacak hiçbir bilgi veremez.

berkay7743 ve 2pacist bunu beğendi.
  8. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    bende aynısını diyorum. bu adam sonuçta bunun okulunu okumamış sadece kendiside vücut geliştirme yapan bir eleman onun sana verebileceği hertürlü bilgiyi sen zaten araştırarak öğrenirsin. hadi bu konuda bir diploması eğitimi olsa tamam diyeceğimde aynı senin gibi vücut geliştirme yapan adam. bildiğin insanları sömürüyorlar.

berkay7743 bunu beğendi.
  9. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Diploması olan hocalarında iyi araştırma yapan birinden fazlası yok emin ol. İnternet gibi bir teknoloji var elimizin altında, her türlü bilgiye görsel olarakta yazılı olarakta ulaşabiliriz. Tamamen kişiye bağlı. Artık ne anlatacağını bilemeyen bazı diplomalı hocalar, fizyoterapi dersleri vermeye başladı. "Abdeymınıs kası şöyle çalışır bu çok önemli bir bilgidir, PT olmak istiyorsanız latince isimleri ingilizce aksanla söylemek zorundasınız"

10. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Belki bahsettiğiniz durum vg icin gecerlidir ama aynisini powerlifting icin soyleyemeyecegim. Çünkü online veyahut in person coaching bir cok acidan avantaj sağlıyor. Tabi ki ileri seviye sporcular icin bunlar ama gene de powerlifting gibi ciddi programlama vs istiyen sporlarda koç önemlidir

11. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Açın youtube elliott hulse videolarını izleyin. Hepsini bitirdiğinizde profesör edasıyla dolaşabilirsiniz

burakbyr bunu beğendi.
  12. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Eski videoları çok iyiydi de yenilerde çok bozdu, son 20 videosunda sporla ilgili doğru düzgün bilgi vermemiş. Varsa yoksa ilişkiler ve kişisel gelişim tadında videolar çekmiş.

13. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen, zaten altındaki yorumları okursan elliotta küfür eden bile var eski videolara dönsün diye, ama kesin bi dille bıraktım demişti

14. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle böyle bilgi kaynağı güzel bir BodyForumTR miz var bundan öte internetimiz var kullanabileceğimiz aynada kendimize bakıp ne yapmamız gerektiğini kendimize söyleyebiliriz .. Uzaktan eğitim tamamı ile para tuzağıdır onların attıkları before afterleri kendi gözümle 8-10 haftalık kürlere sokup attıkları fotoğraflar ... Araştırın vücudunuzu inceleyin dergilerdeki programlara ingilizceniz var ise bodybuilding.com sitesini yakından takip edebilirsiniz . Bu forumdada her bölge hakkında binlerce konu ve çeşitli bir o kadarda işe yaracak makale bulunmakta faydalanın hemde ücretsiz ...

rd2a, mehmet2576 ve Sonsuzadogru bunu beğendi.
  15. JunkieBot

JunkieBot Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    18
    Dolandırıcılıktan başka birşey değil. Geçenlerde instagramda türk 2 sporcu sevgilinin sayfasına denk geldim yarışma falanda katılmışlar. Hani aptal olsak kür yapdıklarını gene anlarız. Bide personal trainer yazıyolar altlarına tamamdırrrr dolandırma başlasın. Kadın o kadar kurumuşki 6pack , damarlar herşey ortada. Adam zaten 1.70 boyle 100kilo parçalı. Gerisini siz düşünün. Bu işin bi bug u var evet. İlaçlar emin olun ÇOK fark yaratıyor. Önemli olan vicdan. Natural yazıp bunu pazarlayan dolandırıcılar.

16. Vedat Mizrahi

Vedat Mizrahi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben açıkçası online coaching denemiş biri olarak şunları söyleyebilirim: Etrafta birçok dolandırıcı olduğunun farkındayım ama ben son denememde çok şanslı çıktım. Özellikle bana özel yazılan beslenme programını harfiyen uygulayarak fazla kilolarımdan kurtuldum. Antreman programı da güzeldi açıkçası ama ben yanında bir trainer olmadan maksimum faydanın sağlanamayacağı kanısındayım. Antreman programı güzel ve iyi anlatılmıştı ama yanınızda hareketi doğru yapıp yapmamadığınızı gösteren biri olunca, 12 tekrar yapıp birakacağınız harekette sizi zorlayıp 5-10 tekrar daha yaptıran biri olunca sonuçlar bambaşka oluyor gerçekten.

17. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    ben bildigim her seyi http://www.aworkoutroutine.com/ dan ogrendim, blog sahibinin bir de sattigi bir e-book, google da ararsaniz bedava da indirebilirsininiz. ingilizce biliyorsaniz nette bulabileceginiz en iyi kaynaklardan biri. sitesinde verdigi bilgiler her seviye icin super.

diger bir super kaynak ve baya bilimsel - bayesianbodybuilding.com - verilen her turlu bilgi icin yazar bir makaleye atifta bulunmus.

Sayfayı Paylaş