Uyuşturucudan sonra yeniden

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve arsonist tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Herkese saygılar selamlar.

Bir kaç senedir vucut geliştirme ile ilgileniyorum.Kür geçmişim var.Maalesef madde kullanımına karşı tutumum çok rahat.Body ile ilgilendiğim zamanlarda da kür yapmaktan hiç çekinmemiştim.Toy zamanlarımda bilip bilmeden Anapolon kullanmışlığım var.Erken olsada kapsamlı bir boldenon testo kürü yapmışlığım var.Psikolojik sorunlarımdan ötürü sanırım bu konularda biraz cesur davranmışımdır hep.Geçen sene yaşadığım ağır travmaya vucut geliştirme yaparak çare bulmaya çalıştım sanrım hatam buradaydı.

Bu resim bırakmadan 1 hafta önceydi.Kür sonrası topladıktan sonra definasyona başlamıştım.Bu resim esnasında hem psikolojik ilaçlar hem de spor yapıyordum zordu tabi.Sonra olaylar arttıkça uyuşturucuya bulaştım.Sporu bıraktım.Etil klörürle başladım esrarı ekledim extacye geçtim vs. vucud dağıldı.Yaşadıklarımdan utanmıyorum çünkü bunlardan ders çıkarmasını bildim hayatımı bir düzene soktum.İyi arkadaşlarım ve bu zor günlerde yanımda olan eş adayım var artık.Geç de olsa uni. kazandım:)Ayrıca ailemle de iş kuruyoruz aramız çok iyi hep o zor dönemlerde yanımda olduklarından vs.

Son aralar sadece esrar kullanarak ot bu bişey olmaz mantığıyla kendimi uyuttuğumu farkettim onu da abartıyordum.Kurtulmanın tek yolu spora geri dönmekti zaten.Bende döndüm hakkımda hayırlısı.

Herşeyi dürüstçe yazmayı tercih ettim.Belki vucudunu dağıtanlara ve uyuşturucuya özenenlere ders olur yaşadıklarım.

Yeni halimin resmini diğer postlarda ekliyeceğim.Biraz bişiler kaldı tabi ama yağlanma var.Bende yeniden başladığım için önce bunu çözmeye karar verdim.1.75e 77kg yim.Gördüğünüz resimde 67kgydim.kol 37idi suanda aynı ama yağlı mod.

Şuanki programım hakkında bilgi vermek istiyorum.

Sabah aç karna BCAA+amino+glutamin

15dk sora 100gr light peynir
    2dilim siyah ekmek tam tahıl
    Marul 3-4 yaprak
    tek Salatalık-tek domates
    Yeşil elma
    Kahve

10dk sora carnitin

1saat sonra bir gün koşu bir gün bisiklet
    (bisiklet 40dk koşu 30dk sürüyor tempolu 1 saate çıkarmak amacım)

Cardio sonrası yağ yakım enerjisi için yarım pak form pirinç mısır patlağı

1saat sonra 160gr light ton salata şeklinde marul sirke limon ve bir kaşık light yogurt ekliyorum.Kekik nane tatlandırıyorum.

2-3saate yarım pak form
    tek tavuk gögsü 150gr falan fırında inceltilmiş çıtır
    2 kaşık light yogurt
    Bazen 2 tek biber fırında arada marul

1bucuk saat sonra carnitin yarım saat sonra idman
    (yani yemekten 2 saat sonra idman)

İdman sonrası pro tozu amino bcaa glutamin

gece aç yat

Sabah Kardio akşam idman hikayesi temelde.Beslenme Protein carb 0 yağ üzerine kurulu sadece salataya bir tatlı kaşığı döküyorum 5gr kadar heralde zeytinyağı hakkım var.
    10bucuk gibi yatıp 8de kalkıyorum.
    Ağırlık çalışması su an kasları yeni uyardığımdan daha çok yağ yakma amaçlı yapıyorum.Set ağırlık falan çok disiplinli değil zaten evde bayağa aletim var.
    Suplement kullanma sebebim kaslarım çok kırılgan diye.Suplementları besin desteği olarak görüyorum ve bence yeni başlayanların korunması için gerekli olduğunu düşünüyorum.
    10uncu gün sapkın yağ yakıcılara başlayacağım.ECA olayları.Uyuşturucu çekmekten iyidir en azından etkisini görürsem motivem artar diyorum.

tavsiyelerinizi bekliyorum amacım tüm yağlardan kurtulup temiz bir şekilde ilerde hacime gidebilmek.Amacım incelmek ve incelmek..

eludem, boredom ve speedtouch bunu beğendi.
  2. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    kardeşim tebrik ederim azninden dolayı eca yı fılan boşver beslenmene sporuna bak karboyu azaltıp protein agırlıklı beslen derim

arsonist ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    72 kgye dustum.3hafta kadar efedrin kullandım.Suan temizim fakat bagısıklık kalmadığında hasta gibiyim.Biraz duzgun beslenmeye calısıyorum.2-3 gune salona yazılcam.Açıldığı günden beri takıldığım yer hemen ayarladım yarışma geçmişi olan antranör var.Eylüle kadar eski gücüme kavuşabileceğimi söyledi.Hiç yağ kalmayana kadar takılıp sonra hacim çalışmalarına geçiceğim.Diyet dönemi boyunca da az da olsa drug use oldu.Salona başladığımda paçayı tamamen kurtarırım diye umuyorum.
    saygılar.

4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    arsonist,

hani fiziki dönüşüm geçirip after-before fotoğrafı yayınlarlar ya, eğer istediğin döünüşüm gerçeklerştirirsen seninki hem ruhsal hem de fiziksel after before olur.

Umarım istediğini gerçekleştirirsin.

İlk mesajındaki kararlılığı gördükten sonra ben başaracağına inanıyorum.

İyi sporlar.

5. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Uyuşturucu gibi şeylerin gereksiz olduğunu anladığına sevindim 1 ay geç farkına varsaydın belkide şuan bu konuyu açamıycaktın

Sayfayı Paylaş