Uygun fiyatli agirlik nereden alabilirim;Tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yilmaz20 tarafından 8 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yilmaz20

Yilmaz20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar merhaba benim bir tanidik 1 adet sifir 20kg plakayi 159 tlye almis daha yeni birkac hafta once simdi baktim fiyatlar ucmus ayrica sanirim 15 kg uzeri
    kargo firmalari tasimam diyormus.Bende evde oldugum icin malum salon yok agirlik almak istiyorum bana ucuz ama kaliteli dokum agirlik plaka ve dambil tavsiye edermisiniz
    lutfen tesekkur ederim.(Cimento-Kum Olmasin ltfn uzun yillar kullanmak istiyorum belki temiz 2.el olabilir vb...)
    Alacaklarim :

01 - 2 Adet 10 Kg lik Dambil (Isinmak Icin vb...) [Tek Parca Olabilir]
    02 - 2 Adet 25 Kg lik Dokum Plaka (5 Temel Bolge Icin) [Yaninda Ici dolu Agirlik Bari olabilir.]
    03 - 2 Adet 25 Kg lik Dambil (Kol icin vb...) [Tek Parca Olabilir]

Birsey sorcam Istanbul Kadikoyde Postanenin arkaasindaki pasajda agirlik satan dukkanlar vardi acaba orda kg fiyat nekadar bilen varmi birde Magazalarin ismini
    yazarsaniz memnun olurum.Pasajda 2007 de dokum plakanin kg fiyati 3 TL imis diye duydum heralde netten satis ozamanlar pek bilinmedigi icin pahaliymis bence...

2. Alincoln

Alincoln Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Moralini bozmak istemem ve umarım bulabilirsin ama şu an söylediğin ve dediğin tipte ağırlıkları ucuza bulman zor. Ben misal geçen hafta döküm 5er kgdamdan toplamda 20 kg flanş ağırlık aldım. 252 TLyr patladı. Şu an tekrar baktığımda fiyatının daha da arttığını gördüm. Sadece bir haftalık zamanda bu kadar oynama oluyor. Letgo 'da 2. El ağırlık aramanı önerebilirim. Ama bu dediğin şekilde ağırlıkları tahminim piyasada bulman 1000tlyi rahat geçer.

Sayfayı Paylaş