Uyguladıklarım doğru mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ömer Kahraman tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ömer Kahraman

Ömer Kahraman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar , ben 15 yaşındayım ve lise 1 e gidiyorum. Arkadaşlar internetten dambıl seti sipariş ettim. En fazla bir dambıl 20 kilo olabiliyor. Ben 6 aydan beri 5kg plastik dambılla çalışıyordum. Şimdi ise evde antreman yaparken ilk başta 2kg ile ısınıyorum sonra 5 kg geciyorum. Sonra 7kg geciyorum. Bir gün çalıştıysam diğer gün dinleniyorum. Bir gün içinde biceps ve triceps çalışıyorum. Dinlendikten sonraki gün ise göğüs ve omuz çalışıyorum. Birde antremandan 2 saat önce 5 yumurta beyazı yiyorum. Antremandan sonra 3 tane muz ve şekersiz 1 bardak süt içiyorum. Arkadaşlar sorum ise şu : Uyguladıklarım doğru mu ?
    Birde kaç yaşından sonra protein tozu kullanmalıyım ? Yada protein tozu kullanmasam mı ?

kilo:63
    boy:180
    biceps:32

2. Ömer Kahraman

Ömer Kahraman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardım edebilecek kimse var mı

3. unverferhan

unverferhan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    mrb Ömer sana tavsiyem cidden bu işi istiyorsan spor salonuna yazıl ve zaten program vs ayarlanır orda, ama imkanın yok ise dambıllarla oldukça geniş çalış yani gögüs sırt omuz triceps biceps, zaten yanlış hatırlamıyorsam dambılla evde çalışmak için resimli programın konusu sitede var, onu uygula. örnegin 3 ay göğüs sırt çalıştıysan onu değiştirp göğüs omuz yap ki vucudun şasırsın, beslenmeye gelirsek yumurta olayını hersabah yap ama herzaman 5 olmaz 3 yumurta olur sarılarını 1-2 tane ye etinin yulaf ezmesi al ucuz zaten vs beslenme bölümünden bakarsın , bence evde dumbell calısması için protein tozu şuan anlamsız ama spor salonuna yazılıp ciddi antreman yaparsan kullan derim.

Ömer Kahraman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş