Utangaçlık

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve shkid tarafından 30 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. shkid

shkid Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Salona yeni yazıldım içeride baya kaslı hacimli adamlar oluyor ve ben çalışırken bana tip tip dövecek bakıyorlar dalga geçer gibi. Böyle olunca tüm hevesim kaçıyor ve antrenmanı yarım bırakasım geliyor. Bildiğin aşağılık tribine giriyorum nasıl aşarım bunu ? (Zayıfım)

2. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kardeşim, Ben de şuan da senin yaşadıklarını biraz yaşıyorum salona yazılalı daha bir hafta oldu 17 yaşındayım ve boyuma göre zayıfım kafaya takmamaya çalışıyorum zaten kilo alıcam burada çalışırak hatta almaya başladım bile. Youtubeden videolar izle kolu bacağı olmayan sporcular var onlar utanmıyor da biz mi utanacağız? Zaten emi ol beslenmene dikkat edersen hızla kilo almaya başlayacaksın. İnsanların bakmasına takılma herkes herkes bakar.

3. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    kim lan Onlar sakın hiç bi zaman öyle düşünme ben çok düşündüm pişman oldum, 2 tane kas şişirdi diye garibanımı ezicek? makineyle bi tarafını patlatırlar sen ben yapmasa da bir gün biri yapar ,Bu yüzden de böyle şeyleri kafana takma

4. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    bu sporun barzosu çok. malesef o tipler yüzünden salona gidesim gelmiyor bazen. üstü çıplak çalışmalarımı dersin havlusuz benche yatmaları mı hemen dibinde bitip kaç set kaldı diyip oturduktan sonra çalışmamalarımı bağırarak konuşmaları çocuk gibi birbirlerine vurarak şakalaşmalarımı.. say say bitmez bahane ararsan çok.. bu sporun beyefendisi az. rahatsız etmeden sporunu yapıp giden azınlıkta. belki de benim yaş geçti katlanamıyorumdur..

5. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bu spora başlayan bir çok efsanede eskiden senin gibiydi gelecekte ne olabilceğini düşün ve çalışmaya devam et

mali_zyzz ve MrKaptanReisTR bunu beğendi.
  6. mali_zyzz

mali_zyzz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kardeşim o kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.Ben salondaki kaslı abileri görünce gaza gelirim bende onlar gibi olabilirim hatta onları geçeceğim diye.Bana küçümser gibi bakarlarsa daha çok gaza gelirim onları geçmek için.Benim gibi düşünebilrsin.

7. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Kimsenin aklından küçümsemenin geçeceğini sanmam.

Sayfayı Paylaş