Ustalarindan antreman programi ve beslenme programi alabilir miyim ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Bahtiyar. tarafından 5 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Bahtiyar.

Bahtiyar. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar forumda yeniyim öncelikle herkese merhabalar.
    Toplam olarak fitnessde yaklasik olarak 2,5-3 yil kadar zaman harcadim parca parca ve belli bi altyapim var diye dusunuyorum hicbir zaman cok buyumedim ama herzaman fit ve yagsiz bi vucudum vardi hemen hemen hic kardiyo yapmamama ragmen yada cok az bir kardiyo idmanim oluyordu. Yaklasik 1,5 sene önce kadar evlenip Finlandiyaya geldim burdada biraz devam ettirdim sporu ama evlilik, gece hayati, alkol, yemek degisimi, soguk hava falan derken 6-7 aydir sporsuzum ve ciddi sekilde kilo alip yaglandim özellikle göbek ve kic bölumunden. o_O
    175 cm boyum var ve öncelerde devamli 73-79 kg arasindaydim ama suan 87 kg civarindayim.
    2 hafta kadardir spora basladim tekrar acemi antremanlari ile, bisikletle kardiyo yapmaya calistim evde. Su an yapmak istedigim sey vucudumdaki yaglari yakmak ve parcali bi görunup elde etmek ama ayni andada kas kutlesini kaybetmeyip buyutmek. Böyle bi idman mumkunmu tam olarak emin degilim ama mantiksizda görunmuyor. Bana bu amaca uygun antreman programi ve beslenme programi gerek.
    Bana bu konuda yardimci olabilecek herhangibi HOCAlarimiz yada bu ise gönul vermis ve HOCA seviyesine gelmis ciddi anlamda bilgili arkadaslarimiz varsa simdiden tesekkur ederim. :)

Sayfayı Paylaş