Ust bacak inceltme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emilyd tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. emilyd

emilyd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar merhaba, ozellikle bacaklarimin ust kisimlarini ve gobegimi eritmek icin spor salonuna yazildim. 40 dakika cardio aletlerini kullandiktan sonra agirliga geciyorum hocanın verdigi programa gore. leg press, leg extension, leg curl, leg adduction/abduction aletleriyle 3 set 10 tekrar seklinde calisiyorum gunluk. Bu aletlerden dolayi bacaklarimin ust kismi cok fazla agrimaya basladi ve eger boyle devam edersem inceltmek yerine iyice kaslandirip kalinlastirmaktan korkuyorum. bu konudaki tavsiyeleriniz neler? bacak inceltmek icin nasil calismaliyim? tesekkurler simdiden, kadınım ve 20 yasindayim.

2. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar bayanlar genellikle spor yaparken kaslanmaktan korkarlar.ve bayanlar bundan dolayı spor yapmaktan çekinirler.ama bu hiçte öyle düşünüldüğü gibi değildir.erkeklerin kas yapması kadınların kas yapmasından çok çok kolaydır.mesela bir kadının kas yapabilmesi için erkeklerden 9 kat daha çok çalışmaları lazım.bunun sebebi testesteron hormonudur.bu hormon erkeklerde kadınlara göre çok çok fazla salgilanmaktadir.bu dediğim hormon kas yapmakta etkili olan hormondur.yani siz bacaklarinizin kalinlaşacagindan ve kaslancagindan korkmaniza gerek yoktur. Ama size yinede şunu öneririm ağırlığı düşürüp tekrar sayısını arttirirsaniz kendinizi biraz daha garantiye almış olursunuz cardioyu programinizdan hiç eksiltmeyin yağ yakimi saglarsaniz bacaklariniz daha ince ve şekilli gözükecektir.iyi sporlar dilerim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş