uri boyka

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mikaildemir tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Sevket

Sevket Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Lefkoşa - KKTC
    Arkadaşlar Scott Adkins'in Ninja filmini kaçırmayın. Özellikle zamanında Amerikan Ninja filmleriyle büyüyenler bambaşka bir tad alacaktır

2. can7cang

can7cang Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tavsiyen için sağol.Bugün akşam izlicem

3. Sevket

Sevket Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Lefkoşa - KKTC
    İzledikten sonra ne düşündüğünü buraya yaz lütfen

4. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    ben izledim masazuka, casey den daha iyi bir ninjaydı...ama sonunda öldü :)

5. can7cang

can7cang Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende izledim :D.Süper film ama sonu biraz saçmaydı.Masasuka arkadaşın dediği gibi daha iyiydi ama öldü ve masasukanında son sahnelerde eline fırsat geçiyo ama öldürmek aklına gelmiyo herhalde :D

6. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bence o kadar sürmez :D olmuştur o olmuştur dikkatli bak aynaya
    Kusura bakmayın ama oraya bir resim koyup ben bu adam gibi olmak istiyorum ne kadar çalışmam lazım ne yapmam lazım demek bana çok garip geliyor çalıştın çalıştın baktın aynaya olmuş birşeyler ama o adam gibi olmamış ne yapacaksın sporu bırakacakmısın o an eğer sadece o adam gibi olmak için başlıyorsan bu spora hiç başlama çünkü o adamın tek yumurta ikizi değilsen tıpa tıp onun gibi olma şansın sıfır bak bakalım vücutçulara birbirinin aynı olan birtane göster bana sen sporu daha iyi görünmek daha sağlıklı olmak kendini daha iyi hissetmek daha bir özgüvenle dolmak için yapacaksın onun gibi olurmuyum bunun gibi olurmuyum deme elbette kendine örnek aldığın insanlar olacak onlara benzemek için çalışacaksın ama sana şimdiden acı gerçeği söyleyeyim kesinlikle benzemek istediğin kişiye benzeyemeyeceksin belkide ondan çok çok daha iyi olacaksın ama asla aynı olmayacaksın kusura bakma biraz sert olduysa yazım ama foruma böyel bir resim katıp ben ne zaman böyle olurum diyen okadar çok insan var ki herkes için farklı zamanlar alacağını herkeste farklı görüntüler oluşacağını zaman geçtikçe araştırdıkça öğrendikçe spor yaptıkça öğreneceksin.

7. Emiroa

Emiroa Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Erdek
    Scot adkins'in gerçekten sağlam bir vücudu var...
    Bir fitness modelinin gelebileceği son nokta...

Hatta düzenli beslenme ve iyi bir antreman programı ve yeterli süre çalışma (en az 2-3 yıl) ile ona yaklaşabilirsiniz...

Bölüm bölüm düşününce bacakları o hale getirmeniz çok uzun sürmez.. Kollar da aynı...
    Ama göğüs kesinlikle uğraştırır...
    Karın kasları da aynı şekilde...
    Ama scot adkins'in en takdir ettiğim tarafı ve yapılması bence en zor kısmı omuz ve sırt...Ama özellikle omuz...Çünkü omuzların hacmi vücuduna oranla iri bile sayılır...

8. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    İşte yapmak istediğim vücut bu:D

9. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Trapezleri ve göğüsleri çok abartmış michail jai white in vücudu daha orantılı. Kolları da daha kalın.

Sayfayı Paylaş