Universal Sterol Complex

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve firebird tarafından 5 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    sterol complex te 3. hafta bitti..haliyle son 1 haftalık kullanım kaldı..kullanım talimatında anlattıkları gibi günde 6 adat almaktayım..ilk haftalarda küçük baş dönmeleri oldu bende..baş dönmesi derken beni rahatsız etmeyecek düzeydeydi..yoksa ayağa kalkıp tekrar düşüren bir dönme değil..bu arada yaşımın 37 olduğunu belirteyim..bu mesajı okuyupta almak isteyen genç arkadaşlara kesinlikle almayındiyorum..en önemlisi bunun yanına weıder prımıum whey ekledim günde 2ölçek..onun etkisinin daha çok olduğunu söyleyebilirim.sonuç sterol complex bilmiyorum nasıl bir etkisi oldu...

2. launcher21

launcher21 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Kullanmayı düşünüyorum, fitosterollerin bence minimum 2 3 ay kullanılması gerek, hem bir kür zamanı bile 12-16 hafta arası oluyor, bir kutu kullanıp hiç bir etki görmedim demek çok saçma, ayrıca bir protein tozundan nasıl bir etki gördünüz bilmiyorum ama protein tozunun yumurtadan farkı yoktur. herhangi bir etki olmaz, olsa bile o etkiyi günde 5 yumurta yiyerek de alabilirsiniz.
    Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim.

3. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    hocam 2009 dan bu yana bu işi yapıyorum..belli altyapıyı kusura bakma ama 5 senedir oluşturduk..5 senede tükettilen yumurta miktarını inan tahmin bile edemezsin..o beslenmeyi protein tozuyla desteklersen belli sonuçlar alırsın..öğrenmiş ol..

launcher21 bunu beğendi.
  4. launcher21

launcher21 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Hiç bir Protein tozu extra bir gelişim sağlamaz.
    Yumurtadan farksızdır, sadece beslenmede açık varsa kullanılır. Günlük protein ihtiyacını besinlerden karşılayabileceksen Protein tozuna gerek yoktur.

Bu arada çoğu profesyonel supplement kullanmaz.

Saygılarımla...

5. Erberk14

Erberk14 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bolu
    Bana 1 tane profesyonel vücut geliştirici göster supplement kullanmayan ben bu sporu bırakmaya hazırım :)
    Ayrıca bu ürün çok başarılı bence.

6. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Bu urunun steroide benzer herhangi bir yan etkiye neden olma ihtimali var midir?

7. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Ürünü kullandın mı bb.com'da pek işe yarar bir ürün olduğu konuşulmuyor o yüzden sordum
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2014 ---
    Profosyonel sporcuların ifbb standartlarında büyük çoğunlu supplement kullanmıyor,zamanında bir yoldan geçerken kullanmışlardır muhakkak,ama büyük çoğunluğu bu işi ticari olarak yaptığı için öncelik amaç reklam gelirleri,ama çoğunun protein bar kullanıklarına şahidim ama hem ucuz hemde tadı güzel,Bana söylemedin ama şu anda bile bir süre sayarım supp kullanmayan pro bodybuilder'cıları,Osman FİGEN,ERCAN DEMİR,RIZA DEMİRCAN,ALİ RIZA PEKUYSAL,SAMİ PEDEY,
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2014 ---
    Profosyenel dediğin zaten eğer başa oynayan sporcular ise zaten aldıkları yasaklı maddelerle inanılmaz hızlı gelişiyorlar,hiç supplement falan umurlarında değiller...

Son düzenleme: 5 Eylül 2014
  8. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Kullandim bir artisini gormedim.. Bundan sonra supplemente para gommenin pek mantikli oldugunu dusunmuyorum ayrica..

Sayfayı Paylaş