Universal Sterol Complex

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve firebird tarafından 5 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda arama yaptım ama bu şahane ürün hakkında bir yazıya rastlayamadım , universal animal serisinden sonra en sağlam ürünü olan sterol complex ne yazıkki türkiyede satılmıyor , sadece amerikadan getirebiliyorsunuz yada herzaman söylediğim gibi internetteki e-bay tarzı türk alışveriş sitelerinden (gittigidiyor hemalhemsat vb) arama yapıp satan birini bulabilirsiniz , herneyse gelelim ürüne

Ben bu ürünü salondaki bir abimin tavsiyesi üzerine getirdim ve kullanmaya başladım ve sonuca ben bile inanamadım , %100 olarak söylüyorumki sterol complex içinde her ne varsa o şey bana bugüne kadar kullandığım supplementlerin veremediğini verdi ağırlıkları artırdım ve 2 ay sonunda 1.5 cm kolda büyüme sağladım ve omuzlarımda boyuna doğru gözle görülür dikeyleşme oldu bacak kaslarımda damarlar belirginleşti ve üst bölge biraz daha şekillendi , Sterol complex bu sporda 1 yılını doldurmuş ve yeni şeyler isteyen herkese tavsiyemdir

Marley bunu beğendi.
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu ürünü hangi dönemde kullandin.bulk mi yag yakma döneminde mi?biraz daha bizi aydinlatabilirmisin?

themertyildiz bunu beğendi.
  3. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bu sporda 2 nci yılım ve hiç bir zaman aşırı yağlanma olmadı sadece son1 aydır yaz dönemine hazırlık için yiyeceklere biraz fazla yüklendim ve mide bölgesinde deri altında biraz birikim oldu bunuda hydrxy hardcore veya lipo 6 ile atacağım , 4 ay önce normal programıma devam ederken kullanmaya başladım tavsiye üzerine biraz daha büyüme ve kuvvet için çünki bench de 90-95 arası seyir ediyordum ama sterolden sonrası 110 kiloyu biraz yardım alarak yapabiliyorum ve kolda 1.5 cm lik büyüme oldu ve 42.7-43 seviyesinde 1 kutu daha aldım ama ürünü tavsiye eden abim 1 kutu bitirince 1 ay bekleyip daha sonra diğer kutuyu içmem gerektiğini söyledi

Son düzenleme: 5 Haziran 2007
  4. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    nedir bu urun tam olarak ?

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bb.com da store da gözükmüyor..ama googledan bakınca çıkıyor.. http://www.bodybuilding.com/store/univ/sterol.html

Natural Sterol Complex formula: plant sterols, amino acids, energy substrates, essential fatty acids (EFAs), electrolytes, performance boosters, nucleosides, and important minerals.

6. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Oranları ve etkisi gerçekten yüksek bir ürün

7. Bjj

Bjj Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba! Bu urun,steroid tarz bir urunmu? Lutfen anliyan biri urun hakkinda aciklama yapabilirme?

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    steroid tarzı bir ürün değil. Sterol kelimesi steroidle karıştırmayın

themertyildiz ve Bjj bunu beğendi.
  9. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    bb.com da ürün var 7.7 puan almış. Fiyatı çok uygun. Kullanım olarak günde 6 tane 2şer 2şer öğünlerden sonra demiş. Antrenman olan günlerde 2önce 2 sonra. İçinde adını ilk defa duyduğum onlarca ürün var :D ürünün tanıtım resminde

• Muscle Density*
    • Strength Increase*
    • Recovery*

• Energy*
    • Powerful Plant Sterols*
    • Lipotropics*
    bunlar yazılmış. Ahanda linki http://www.bodybuilding.com/store/univ/sterol.html

10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Pek bi işe yarar bir ürüne benzemiyor. Ayrıca ben bb de 8.5 üzeri puan almamış ürünlere pek takmıyorum çünkü zaten ürünler orada biraz abartılıyor :evil:

11. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İçeriğini anlasam yorum yapıcam da ne bulmuşlarsa koymuşlar tribulus, ginseng, green tea, milk thsitle, yağ asitleri filan. Ayrıca bende bb.com 8 8.5altı ürünlere bakmıyorum bile ama arkadaşın yorumu dikkatimi çekti :D

12. brhmcr

brhmcr Guest

Ilginc bir urun daha once denk gelmisti, pas gecmistim. Genel anlamda hangi kategoriye girdigi mechul. Ilk yorum enteresan geldi. Gundemime aliyorum. Biraz bakalim neler diyorlar.

13. Bjj

Bjj Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul

Demek istedigim,anabolic supp.lerdenmi bu!

Sanarim oyle :

Kod:
    [FONT=Verdana][FONT=Verdana][SIZE=2]Univeral.  Natural Sterol Complex. Anabolic Supplement. Advanced  Ultra-Concentrated Anabolic Formula. Mass and Density Enhancer. Increase  Peak Performance. Who We Are. Universal Nutrition has been providing  cutting edge and staple nutritional supplements to bodybuilders and hard  training athletes the world over since 1977. As time passes, certain  ideals never go out of style. Honesty.[/SIZE][/FONT][/FONT]
    Cevap icin tesekur-ederim!

14. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Bu urun Turkiye'ye yeni mi geldi? Gecen gun ilk defa gordum.

Yarismaci bir abim bu urunu onermisti bana. Yurtdisinda cok tutulan bir urun ve anabolik etkiye sahip bir supp demisti. Icerigindekiler hakkinda net bilgi sahibi olmadigim icin bir sey soyleyemiyorum.

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bitkisel agırlıklı içeriği,ne var ne yok koymuşlar :) fiyatı uçuk tabi yine yurt dışına göre

16. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ürün daha yeni türkiyeye giriyor yok böyle bir olay kaç yıllık ürün yeni geliyor bu olmamalı

ayrıca içerigine baktığımda adını yeni duydugum şeyler var detaylı açıklama yapabilicek birisi varmı acaba merak ettim nedir ne degildir bu şey...

17. brhmcr

brhmcr Guest

Ürün eklem desteği, antioksidanlar, EFA, hafif enerji vericiler, testo boosterlar içeriyor.Bitkisel sterol anlamında yok yok.

Kullanan arkadaşlarım uni-liver gibi koktuğundan bahsediyorlar.

Yemeklerden sonra kullanıldıgında pump hissi yarattığından, Libido ve akne artışı üstünde genel etkiden, Enerji artışı ve daha kaliteli uyku noktaları üstünde bahsediyorlar.

günlük 6 tablet 2 şer öğünden sonra ve 2 idman sonrası kullanımı sözkonusu.

Kullananlar pre workoutsuz bile enerji artışı ve pumpdan söz ediyorlar.

Bulk da kullanılabileceği gibi enerji artışı sebebiyle de cut ın vazegeçilmezi olabilir.

Etki için 1 hafta beklenmesi gerektiği söyleniyor.

Supplement değerleri :

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ocak 2013
  18. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    listeme aldım :) 1-2 ay sonra deneyeceğim ama yurt dışında 21 dolardan 180 tabletliği satılırken tr de 135-140 liradan satılıyor. bu kadar da olmaz yav..

19. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    halbuki 80-90 na filan satsa insanların almayacagı varsa bile alır denemek için :) getiriyorlar aylarca satamıyorlar sonra utanmadan yanına protein bar koyup satmaya çalışıyorlar,ticari zekaları bu kadar işte adamların
    bi satıcı çıkıp piyasadan 30-40 tl ucuza satsa alayını siler piyasadan

themertyildiz bunu beğendi.
  20. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Amerikada 90 tableti 12 dolarcık (!)

Türkiye fiyatını siz sormayın. :) Kesesi bol olan denesin tabiki. Plasebo da olsa etkisi olacaktır.

Sayfayı Paylaş