Universal Nutrition Animal Cuts

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 288
    52,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 205
    37,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 54
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 268 üye.
  1. mitdeep

mitdeep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

25.07.11 tarihinde bu yazıyı yazmıstım su andaki kilo 92 ve aynı sekilde devam ediyorum su anda 2. kutuyu kullanmaya basladım eski ve yeni fotografları yakında ekliycem arkadaslar yag yakımı için en iyisi Animal Cuts bence

Boy 176 Kilo 92 Yas 26

Başlangıç
    113 kİLO 2.Ay sonu ve kilom 92

2. BertilFox

BertilFox Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaş sormuş ama cevap veren olmamış, ben de bu gün aldım ve içeriğinin burada yazılandan farklı oluşunu garipsedim.

Bilen biri varsa bizi aydınlatırsa memnun oluruz, bendekinde ''RIPPED SPEELED'' yazıyor ve l-carnitine gibi önmeli maddeleri içermiyor heralde, bu farklılıklar neden kaynaklanıyor ve hangisi daha iyi bilen var mı arkadaşlar?

RIPPED SPEELED

3. Deh@

Deh@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende supplementler.com adresinden bugün animal cuts aldım, yardımınıza ihtiyacım var, kutunun içinden 9 adet renksiz kapsul çıktı, internette baktığımda, tablet ve kapsül olarak yada renkli 9 kapsül olarak resimlerini görmüştüm, ama elimdeki kapsüller aktarların yaptığı kapsüllere benziyor kafam karıştı lütfen yardımcı olurmusunuz? bir sahte olma durumu olmasın ?

4. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Türkiyedeki hapların rengi değişiyor.
    Hapların içeriği aynı

5. darqclown

darqclown Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2 sene önce yurt dışından getirtmiştim. Bende de ripped & peeled yazıyor ve içeriği de yukarıdakiyle aynı, yani metabolic complex 900 değil 750 mg ve içinde karnitin yok.. Türkiye'ye özel bir şey değil sanırım ama cycle class olanı hiç duymamıştım, o konuda bilgim yok..

Son düzenleme: 28 Eylül 2011
  6. Deh@

Deh@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim gibi merak eden arkadaşlar olabilir, animal cuts'ın resmi ithalatçısı olan farmatek firmasına konu ile ilgili mail attım, aldığım cevabı paylaşayım başkalarınında aklında soru işareti kalmasın :
    sayın Deha ******
    Supplementler com bizim bayimizdir.Kapsüllerin renksiz ve transparan olduğu doğrudur. Böyle olmasının sebebi Tarım bakanlığı tabletlerde ve kapsüllerde boya miktarlarının fazla olmasını istemiyor. bu neden ile Animal serisindeki kapsül ve tabletleri boyasız olarak ithal etmek zorunda kaldık. Ürünler sahte değildir. Piyasada eski boyalı tablet ve kapsüller olabilir ama s yeni ithalatların bundan sonra boyasız olacağıdır.
    Herhangi bir sorunuz olursa bize telefon ile ulaşabilisiniz.

oski Hamdemir

----- Original Message -----
    From: DeH@
    To: [email protected]
    Sent: Wednesday, September 28, 2011 10:05 AM
    Subject: FW: universal nutrition animal cuts hakkında

7. darqclown

darqclown Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Hey Allahım. Bizim bakanlık mı vatandaşlarına karşı aşırı koruyucu davranıyor, yoksa Amerika mı kendi vatandaşlarını umursamıyor anlamıyorum. Her yerde satılan boya miktarı Türkiye'de yasak!

8. mitdeep

mitdeep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    13.10.2011 22:34 Tarihndeki olcüm

Başlangıç 113 kİLO Şuanki kilom 89

9. tolgahanç

tolgahanç Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    Cuts güzel ama çok sıkıyor o kadar hapı içmek hele de diger supplementlere yükleniyorsanız bb antremanları sebebiyle.

10. abisinin kardesi

abisinin kardesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    k.k.t.c
    arkadaslar ben universal fat burners for women aldım. bilgisi olan var mı? sizce nasıldır?

11. kurtcuk

kurtcuk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu tur desteklerın kız yada erkek kombınasyon farkı pek yoktur... ıcerık olarak her ıkı cıns ıcın uygundur genelde... hormonal bır etkılerı yok yanı... ben yag yakıcıları baya arastıran bırı olarak bu urunu hıc gormedım...

12. mevsimbahar

mevsimbahar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Esasen bu tür ürünleri kullanmaya çok korkardım ama bu konuyu okudum ve hiç olumsuz yorum görmedim aksine kullanıp kilo verenleri görünce aniden karar verdim almaya.

Sanırım bu siteden alanlar olmuş güvenilir bir site tek sormak istediğim bir şey var kullanan arkadaşlara

https://www.supplementler.com/shop/Animal-Serisi/Universal-Nutrition-Animal-Cuts-42-Paket.html

Şu ürünü alacağım ancak günde 9 tane içiliyor gibi algıladım doğru mudur? diğer yağ yakıcılar genelde günde 1-2 diye biliyorum ondan şaşırdım.

Bir de hapları spordan 1 saat önce almamız gerekiyor, şimdiden teşekkür ederim.

13. kurtcuk

kurtcuk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben bu urunden bı kac kutu kullandım... oldukca ıyı bır urun... gunde 2 paket kullanıyorsun.. her pakette 9 draje var... ıcerıgıne bakarsan neden boyle bısey oldugunu anlarsın ( kahve ozu, yesıl cay ozu, greyfurt ozu gıbı bırcok sey ıcerıyor)... 9 hap senı korkutmasın yanı :))) pıyasadakı en ıyı urunlerden bır tanesı...

14. mevsimbahar

mevsimbahar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamdır o zaman bugün sipariş veriyorum inşallah bende sizler gibi güzel sonuçlar alırım. çok teşekkür ederim:)

15. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba,

Bu ürünü her gün mü kullanmak gerek yoksa sadece antreaman günlerinde mi?

Ayrıca l-cartine kullandıktan sonra cutsa başlamak için ara vermem gerekir mi?

16. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bu ürün beş para etmez bunun yerine solgar carnitine al veya yulaf al karnın şişsin zaten buda aynı seyi yapıyor

17. bady ekrem

bady ekrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Creatin+Glutamin+Animal Cuts+Hardline+Bcaa+Protein

Beraber kullanacağım bakalım neler olacak ! Yaşarsam sonucu yazarım !

18. Loi

Loi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçen yıl spor yapıyordum 1 yıl yapmadım 3 hafta önce tekrar başladım, hasta olduğum için geçen hafta 100 Kgden 93 kgye düştüm ve geri kilo almadım, bugun Animal Cuts aldım 42lik olandan, etkisini görürsem yazarım.

Cardio Programım :

30 DK Yürüyüş

Yavaş yavaş hızlanıyorum, son 5 dakika 8 KM de koşuyorum.

30 DK - 1 Saat Eliptik Bisiklet ( Uzay Bandı )

30 DK Kondisyon Bisikleti

100 Mekik

Bel Hareketleri

Diyet uygulamıyorum çünkü çok az yemek yiyorum, ancak işim gereği günde 10-12 saat pc başındayım :(

Bakalım neler oluyor.

Not: 17 yaşındayım

19. mahasamatman

mahasamatman Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanmaya başlayalı yaklaşık 2 hafta oldu, etkili bir ürün olduğu gerçek ama mucizeler beklemeyin.

Başlangıç ve şu anki durumum şu şekilde:

Başlangıç:
    Boy: 187cm
    Kilo: 96.5
    Bel Çevresi 95 Cm.
    Yağ oranı: %19

2. Hafta Durum:

Kilo: 93.5
    Bel Çevresi: 91cm
    Yağ oranı: %17.5

Yağ oranı verilerine çok güvenmiyorum keza evimdeki tartıdan okuduğum bilgiler. fakat bel çevresindeki azalma azımsanmayacak kadar çok bana kalırsa. programım %50-60 cardio %50-40 ağırlık odaklı.

Programım şu şekilde:

10 Dk. Koşu bandında ısınma
    10x3 Barbell Squat
    10x3 Deadlift
    10 Dk. HIIT Koşu bandında

(Superset)
    Max. Tekrar Chin-up
    Max. Tekrar Pullup

10dk. Kürek makinesi veya Cross Trainer
    (Devset)
    10x3 Bench Press
    10x3 Military Press
    Max. Tekrar Crunch.

20Dk. HIIT
    10Dk. Bisiklet (soğuma)

Genelde vakit darlığından son 20+10 dk. olan kardiyomu yapamayabiliyorum. genelde en fazla en sonda 10 dakika daha cardio yapmaya vaktim kalıyor (sabah erken işe gitmeden spor yapıyorum 7:30-9 arası)

Bu arada yaklaşık 19 aydır bu sporla uğraşıyorum. başlangıçta 114 kilo idim. şu anda 94-93.5 lerde seyrediyorum

20. silmag

silmag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben de Animal Cuts ı bugün aldım yarın inşallah kullanmaya başlıycam ancak genel olarak sabah aç karna 1 paket antremandan önce 1 paket alın denior.ben sabahları kahvaltıdan 1-2 saat sonrasında spora gidiorum okul durumundan dolayı akşamları gidemiorm antremandan sonra dier paketi alırsam sıkıntı olurmu bi diğer soracağım da SuperPump 250 kullanıorum şu ara Animal Cuts ile SuperPump 250 beraber kullanılabilirmi?

Sayfayı Paylaş