Universal Nutrition Animal Cuts

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 288
    52,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 205
    37,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 54
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 268 üye.
  1. SerCy156

SerCy156 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    2 kutu bitirdim, 42 gün aralıksız diyet yaptım, bu ürünü kullanmayın diyebilirim. 2 Kutu bitmesine ragmen hiç bir işe yaramadı bende.

2. Karareis

Karareis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    .

dostum bünyeden bünyeye fark ediyormuş ben başlayalı 2 gün oldu. 1 kutu bitireceğim etki göstersin göstermesin diet ve vs. sonra bırakacağım. Etki etmezse bırakırım. Ama dediğim gibi 101,5 kiloyum kiminde iyi etkisi kiminde etkisi olmamıs. Dediğim gibi 1 kutu kullanacağım ve bakacağım diet e ve ilaça başlamadan önce tartıldım birde bittikten sonra tartılacağım.

3. SerCy156

SerCy156 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    ben ilk başlamadan 18 saat aç karnına (su bile içmeden tartıldım)

11 gün sonra tartıldım 100 gr bile yag yakmamış.. Diyette definasyon diyetiydi direk..

11 gün sonra 1.5 kg yag yakmıştı.

2 kutuya girerken tekrar tartıldm 1,7 kg yag yakmış 2 kutuda.

Normalde bu yaptıgım dıyetle aynı sporla ben 15 günde 1 kg yag yakıyorum yani 378 adet hapı içmenin hiç bir mantıgı yok.. Bende bi işe yaramadı.

4. aLucaRdo

aLucaRdo Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Hydroxcut varken kullanmak mantıksız geliyor.

5. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende Hydroxycut ve Hotrox ve diğer 2 çeşit yağ yakıcı termojenik ürün (duyulmamış markalar) çok az sonuç verdi yada hiç hissetmedim gibi, ama bu Cuts şu anda daha 5. günümdeyim ve su gibi ilk kez terliyorum.

Özellikle cardio yaparken inanılmaz bir ter atıyorum.

6. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanıyorum iyi terleme yapıyor bide kullanır kullanmaz ilk günden kosu bandında 40 dk kosabildim önceden yapamazdım.Kilonuzun inmemesinin sebebi belkide siz yagı yakarken kas kütleniz artıyodur ? hiç mi görüntüde fark yaratmıyor?? Ben su an içine sıgamadıgım pantolonları bile giymeye baslıyorum yavaş yavaş 20. gündeyim ilk kutu 2. yide alıcam

7. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    ben bir kutu kullandim.. 182cm 81.30kg idim 79 oldum. toplam kilo belki cok degismedi ama urunun yag oranini azaltmaya daha fazla olabilir. ilk 4 gun icinde sivi kaybindan dolayi yaklasik 2 kilo verdim. sonra kilom hep ayni gitti zaten.

8. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar Temmuz 11de 80kg olarak başladığım kilo verme- fitness çalışmalarıma ek olarak alıyordum bu ürünü ve şu an 75.6kg oldum. Haftada 4 gün salona gidiyorum, salondan sonra ve yatmadan mutlaka 1er ölçek protein tozu içiyorum.

Yağlı ve şekerli gıdaları, kalorisi yüksek abur cuburu kesince inanılmaz işe yarıyor bu supplement, en büyük artısı iştahı çok kesiyor, şimdilik 2 haftalık bir ara verdim, Eylül ayında tekrar başlayacağım daha sıkı bir şekilde... Hedefim 72'ye düşmek...

9. k1

k1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhabalar herkese foruma yeni dahil oldum.bir kaç sorum olucak bu ürün ile ilgili benim yasım 16 boy 1.78 kilom ise 90 yaklasık 1yıla yakındır 1 ay ve 2 ay ara vererk body fitness yaptım ve yapmayada devam ediyorm.önceden 108 kilo olarak basladım bu spora sonrasında 83 kiloya kadar 7 ay gibi bir sürede düştüm.ekmek ve şekeri kısarak acıkcası düzenli programlı bir diyet olmadan bu kadar verebildim.şimdi ise daha bilinçlendim bu sporla ilgili ve düzenli bir diyet programıyla bu ürünü kullanmak istiyorum.yaşımdan doalyı bir sorun problem yaratırmı tecrübeli arkadaşlarımızdan ve hocalarımızdan bir kaç açıklama gelirse çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

10. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Daha gençsin bence öyle çok katı dietlere girme ve yag yakıcı kullanma onun yerine bi dietisyene git saglıklı bi diet al çünkü eger düzgün beslenmessen boy uzamasında sorun yasarsın sıkma canını zamanla düzelir:)

metallica bunu beğendi.
  11. k1

k1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk Önce Zaman Ayırıp Cevap Yazdıgınız İçin Tesekkürler :) Söylediklerinizi Dikkate Alıcam Peki Şöyle Yapsam Kasıma Kadar Yani Kışa Kadar Diet ve Cardio Kışın Whey Eşliğinde Biraz Kas Kütlesini Artırmaya Yönelik ÇAlışsam MArttan Hazirana Kadar Definasyon Yapsam O nasıl Olur ?

12. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Kafana göre takıl bunu burda çokda uzatmanın bi manası yok bence kendini burda avutmaya çalışma git çalış bişeyler yap sonra oldu olmadı neden olmadı neden oldu die açıklamalısın bence

13. zonekings

zonekings Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    aşcı
    Yer:
    ankara
    1 ay boyunca kullandım bir etki göremedim verdiginiz 148 liraya degicek bir ürün degil bence

14. suleyman1402

suleyman1402 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    cambridge
    animal cuts

eger duzenli ve dogru kullanilirsa yeni baslaya kisiler icin yararli diye dusunuyorum,tabi once carnitin ile baslansa daha iyi ama bence animal serisi genel olarak biraz daha prof.lara gore.:D

15. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi

Turkiyede suplementler neden bu kadar pahali ben anlamadim. Ben bugun 33 euroya aldim, Avrupadan, 2,5kg lik universal whey pro yada 54 euro verdim.

Eger yogun calismiyorsaniz yeterince fayda gormezsiniz, ve paraniza yazik, nerdeyse 80 euro.

16. dgystyle

dgystyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Herkese Merhaba Öncelikle Dün İtibariyle Animal Cuts + Amino Whey Kullanmaya Başladım Daha 1.Günde İlk Antremanımda Etkileri Büyük Derecede Katkı Sağlıyor Herkese Tavsiye Ediyorum Tabi Animal Cutsun Sahteleride Piyasada Mevcut Bunlara Yakalanmamnız Önemli Ben Gayet Memnunum Çok Etkili Bir Supplement Enerji İle Doluyorsunuz :)

17. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    iyi akşamlar şimdi bi soru sormak istiyorum sabah ilk önce protein tozu alıyorum suyla bir ölçek ondan öncemi almalıyım bu cutsu yoksa sonramı ? sonraysa ne kadar sonra ve daha kavaltı yapıcam aralarında ne kadar zaman bulunmalı

18. teriy

teriy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunu yenı aldım cok sık tuvelet ihtiyacım oluyor buyuk veya kucuk abdest ama kendımı cok ii hısediyorum arkadaslar bılemıyorum ama bence cok etkısı olcak spor yapmasamda mıdemde hafıfı bı yanma oluyor sankı acı bırsey yendıkten sonrakı yanma gıbı neyse sonuc olarak bence spor yapıp kulnmak en iyisi cunku cok ii bı enerji patlaması ypıyor ben pazar gunu aldım ılk olarak ve butun gun neyapacagımı sasırdım ve yuruyus mu yapmadım fakat enerjıyı yok edemedım gun içinde cok iii

19. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar, ben hap yutmakta zorlanıyorum(yutamıyorum) Bu ürünü ağzımda çiğneyerek yutsam bir sorun olur mu?

20. suleyman1402

suleyman1402 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    cambridge
    dungean, benim 1-2 arkadaşım da yutamadıklarından şikayetçiler ve bana söylediklerini sana iletiyim (aslında animal pack ve stak için genelde söylüyolar büyük olan haplar için) hapları ezdiklerini ve protein tozlu yulaf ezmeli karışımla aldıklarını ya da protein tozu içerken shaker'ın içine tozlarını ve ufak parçalarını attıklarını söylediler. Umarım yardımcı olmuşumdur. thums:

Sayfayı Paylaş