Universal Nutrition Amino 2700

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 28 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,2%
  2. orta karar

10,7%
  3. başarisiz

2,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 197 üye.
  1. Anaxielia

Anaxielia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 17 Yazmayı Unutmuşum Pardon...:) Arkadaşlar İlk Defa Amino Kullanıcam Lütfen Yardım?

2. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    forumu iyi arastırırsan sorularına cevap bulabilirsin.

3. memoli

memoli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaslar
    foruma yenı katıldım.bu ilk msjım.bu urunu 1 hafta once aldım.antremandan 45 dk once ve ant.dan 10 dk sonra çiğneyerek alıyorum.(4 er adet) ayrıca yatmadan öncede 4 tane alıyorum ama çiğnemeden.sizce bu kullanım uygunmudur?

4. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    bu amino simdi iyimi kotumu ya parasizligin gozu kör olsun be :)

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  5. holding

holding Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu amino yu sadece anteramndan hemen sonra 4 tane kullansak anteramandan önce kullanmasam etkide büyük bir degişiklik olur mu?

6. tor-M1

tor-M1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü devamlı kullanırım ben memnunum.Kullanacak arkadaşlar bu ürünü alırken şunları bilsinler
    1 bu ürün kesinlikle 2700 mg değil aldanmayın 2700 rakamına mg' na dikkat ediniz.
    2 L formunda ve kana uzun sürede karşıyor.(yani etkisi uzun süreli)
    3 Kesinlikle yemek yemeden normal gıdanızı almadan bu ürünlerden hiçbir şey beklemeyin.

Düzenli uyumadan antrenmanı aksatmadan gıdanızı düzgün bir şekilde almaya devam ederseniz supplement kullanımlarında istediğiniz verimi alırsınız.Herşey size bağlı mucize beklemeyin kısacası ürünlere saplanarak.

7. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü kullandın fakat düzenli kullanmadım bunda sonra universal 3001 aldım o daha iyiydi fakat ant günlerinde 10 tane atıyodum şimdi 2700 700 tv almayı düşünüyorum günlük 10 tablet işimi görür sanırım ayrıyeten bu ürünlerden steroid etkisi beklemek yanlış nede olsa gıda türevine giriyo

8. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum,ben çok faydasını gördüm,bb'ye daha yeni başlamış olmama rağmen kilolarda ciddi artışlar oldu,yorgunluk hissini kesinlikle yok ediyo,her türlü tavsiye edebilirim.Ben antrenmandan 45 dak. önce 3,antrenmandan hemen sonra 3 ,gece yatmadan önce 1 tane alıyorum,ama tabiki düzenli beslenme ve dinlenme şart.

mma- bunu beğendi.
  9. alex35

alex35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede ürün güzel. fiyat+fayda endeksıne bakılırsa da en iyi ürünleden biri ne de olsa universal ...

10. kafsinkaf

kafsinkaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar forumda bakıp cevap bulamadığım 1 2 soru var cevap veren çıkarsa sevinirim.
    Düzenli tenis oynuyorum sporcuyum ama biraz vücudu geliştirmek için bodyye başladım ve bu ürünü aldım. 1 81 boy 76 kiloyum. Sorularım şunlar. Haftada 3 gün tenis 3 gün body yapıyorum.
    1- ürünü hergünmü kullanmak zorundayım yoksa sadece body yapacağım günler mi ? Yani tenis antremanlarım olduğu günlerde kullanabilirmiyim ?
    2- Kilo almak istemiyorum şuanda kilom iyi. Kilo aldırma gibi bir durumu söz konusumu?
    3- eğer tenisten antremanlarımdan önce ve sonrada kullanabileceksem gerekli ideal miktar nedir?

Ayrıca vücud çalışma antremanlarından önce 3 , sonra 3 ve yatarken 2 alıyorum. Bu oranlarda yeterlimidir benim için. teşekkürler cevap için.

11. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    3100 mu alsam 2700 mu derken 2700 de karar kıldım. nedenmı? 3100 160 tablet ve tabletınde 3 gr proteın var. 2700 350 tablet ve tabletınde 2 gr proteın var. fıyatı 10 lıra 2700 pahalı. 2700 daha mantıklı geldı. sabah kalkınca 5 tablet ant oncesı 4 tablet ant sonu 12 tablet almayı planlıyorum. (ant esnasındada 1.5 olcek x tend kullanacagım)

saygılar.......

12. caglar keyf

caglar keyf Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu ürünün 350 tabletlik olanını bu gün 80 tl ye aldım ama sormak istediğim şu benim ürünün içinde pamuk koruma var bu sizdede varmı yani pamuğun içinde amino acidler biraz ilginç geldi bana sizdede bölemi acaba ?

13. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    rahat ol, hepsı boyle.

14. onuraba

onuraba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çevre mühendisi
    ben bunun 3001 ini kullanıyorum denemek için iyi ama ekonomi olsun derseniz 2700 700 tabletlik bence daha avantajlı.

15. zerooop

zerooop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Acaba kullanan biri hapların resmini koyabilirmi şimdiden teşekkürler

16. shaq123

shaq123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence kullan

17. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    Ben kullanmistim amino 2700 simdiye kadar kullandigim en iyi aminolardan biriydi
    universal amino 3001 ile en cok begenilen aminolardan biri

mma- bunu beğendi.
  18. cibernetik

cibernetik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya
    Arkadaaşlar;amino asitlerden alacağınız fayda+fiyat:büyüme=whey proteinine göre çookk aşağılardadır.İsterseniz mg larına bakın.Size ne kadar protein lazım,ne kadarını doğal,ne kadarını suplement olarak almalısınız vs...amino asitleri arasıra veee ileri seviyelerde (marka önemli değil) kullanın derim.Bunun yerine BCAA alın,daha faydalı...Ama asla whey+glutamin+BCAA+kreatin (önem derecesine göre yazdım) siz Body Building yapmayın.Ve beslenemezseniz bunlardan da max. fayda alamazsınız.
    SONUÇ=AMİNO ASİTLE SİZİ BİR YERE GÖTÜREMEEZZZ..Neden derseniz;uzun konu..Tartışabiliriz...

omerbay ve luciano bunu beğendi.
  19. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0

+1

Aynen katılıyorum. Beslenme olmadıktan sonra bunların hiçbiri işe yaramaz. Defalarca kez yazıldı çizildi. Birde suplementlerin etkisi semptomatik. Yani kullanıldığı süre içerisinde etkili. Ama beslenme sürekli etkili.

20. TiMX

TiMX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben whey protein + Bu amino asiti aldım ancak konulara bakarken whey + aminoasitin birlikte fazlalık olacağını yazmışlar, antreman öncesi 3 ve sonrası 3 olarak kullanıyorum bunları azaltmalıyım yada tavsiye olarak ne yapmalıyım? 72 kiloyum 2 aydır spora gidiyorum haftada 4 gün

Sayfayı Paylaş