Universal Nutrition Amino 2700

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 28 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,2%
  2. orta karar

10,7%
  3. başarisiz

2,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 197 üye.
  1. eerrggiinn

eerrggiinn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci,Yuzme Egitmeni
    Yer:
    Ankara
    arkadaslar bu urunu yeni aldim,,urunun uzerinde gunde tablet alinmasi soyleniyor fakat,,bu 4 tablet in zamanlari hakkinda bilgi yok.yani idmandan once ve sonra 2ser tanemi yoksa sabah-idman oncesi -sonrasi ve yatarken seklindemi..bilgisi olan varmi acaba?

2. hotsauce

hotsauce Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    abi idmandan 40 dakka once 4 idmandan hemen sonra 4 yeterli farkı 1 ay icinde goreceksin
    ztn kendini yorgun hissetmiyeceksin vede kutunn ustunde increase strength yazıyor gercektende kendini güclü hissedersin ama agırlıklarda asla kendini zorlama derim birz zorla ama aşırıya kaçma
    bence cok faydalı ve de etkisini hissettiren bi amino bu universal 2700
    pişman olmayacaksın

mma- bunu beğendi.
  3. eerrggiinn

eerrggiinn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci,Yuzme Egitmeni
    Yer:
    Ankara
    supplement kullanmaya ilk defa basliycam.o yuzden biraz cekincelerim var..idmandan once 2 sonra 2 olarak kullanmayi dusunuyordum..ilerleyen zamanlarda ise 4 e cikariim die dusunmustum...gunde 8 tablet icin normal mi diosun

4. hotsauce

hotsauce Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim tabi 2 2 basla 1 hafta sonra 4 e cıkar bende ole yaptım işte yani ama emin ol faydalı supplement bu
    her zmn oneririm

mma- bunu beğendi.
  5. al-ozaria

al-ozaria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 önce 3 sonra 3 de yatmadan önce şeklinde alıyorum 6. ayda fazla değil değil mi?

6. alperen123

alperen123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben kullandım bir faydasını görmedim, şimdi başka bir marka deneyeceğim.... karar sizlerin

7. sinan_46

sinan_46 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    istanbul
    ben 2 senedir bu ürünü kullanıyorum.kana karışması yavaş olduğundan idman sırasında çok büyük güç sağlıyo çünkü idman boyunca kanda kalıyo.aynı zamanda idman sonrasındaki yıkımıda muazzam engelliyo fiyat/perfonmans oranıda çok yüksek ben kullanın derim.

mma- bunu beğendi.
  8. Headhunter66

Headhunter66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Mrba ben 17 yaşındayım.Benım 4 ay kadar bi gidmişligim war az bucuk oldu görünüm ama boy 1.85 klio 65 benım ısdedıgım kilo 75 80 civarı bunu da spor hocam Gaın Fast kullan dedi onu alcam ama bı arkadaşımda Unıversal 2700 kullanıyormuş.tavsiye etti ıkısınıde bı arada kullansam nasıl olur yani kiiloda bir artış olurmu?Yardımcı olursanız sevınırım.Saygılar.

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    diğer tecrübeleri okuyarak varabilirsiniz ancak bir sonuca..
    kişiden kişiye değişir ve size kimse garantisi veremez..
    ama ideal şartlarda kas yapımına faydası vardır..

10. Headhunter66

Headhunter66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Nse alıyım 2-3 ay kullanıyım kıloda artış olursa devam ediyim olmadı bırakıyım vücudum görünümü güzel oldu ama kilo lazım onuda bu tip tozlarla alırsam alırım.Çünkü artık şişdi kollar ama kilo alcamki anca kollar dahada şişcek insan bişi olmadını bildigi için heves fılan kalmıo.Gaın Fast ile 2700 alıyımda bi sonuç alırsam ileride de bişi olacagını bildigi için insan hevesle yapıo bu sporu.

11. enginim05

enginim05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR aranıza yeni katıldım ve birşey öğrenmek istiyorum.1.74 boy ve 64 kilom var.benim istediğim kilomu 75 yapmak ve aynı zamanda aldığım kiloları kasa çevirmek.bunun için bana ne önerirsiniz,üniversal 2700 bu işe yarar mı?şimdiden görüşleriniz için teşekkürler.

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu linklere bakınız..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en_ok_sorulan_sorular_ve-t11375.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-kullan-t8691.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-baslayanlara-tavsiyeler-t16.html

enginim05 bunu beğendi.
  13. sinan_46

sinan_46 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    istanbul
    tabiki ileri seviye musabik sporcular icin bi amino asit degil.ama yeni basliyan yada orta seviye bi sporcu icin gayet iyi bi amino asit.ben 4 senedir bu urunu kullaniyorum.www.********.com adli sitede 700 tabletlik 160 ytl civari ama gidip deposundan nakit olarak aldiginizda 20 ytl civari indirim oluyo 140 ytl civari oluyo ki bence gayet iyi.ben antremandan once 8 antremandan sonra 8 yatmadan once 5 tane aliyorum ona ragmen 2 ay gidiyo bana.fiyat-permonmans orani yuksek bi urun tavsiye ederim...

mma- ve enginim05 bunu beğendi.
  14. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    çok güzel bi amino asit 1 haftadır kullanıyorum ağırlıklarımda ciddi artış var tavsiye ederim...

15. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    universal aminoasitten uc kutu bitirdim ancak dikkat edilmesi gereken arkadaslar romanya malı olmaması yani piyasada baktıgımızda dusuk mglı romanya mallarına rastlıyorum universal 2700 içerdigi yuksek emilimmi sayesinde uzun süre vucutta kalıyor fiyatıda diger amınoasitlere göre oldukca uygun 140 ytl yani 350 tebleti 70 ytlye geliyor sahsen ben memnunum

16. caner

caner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    bende bişey sormak istiyorum özellikle bilgili abilerim cvp verirse sevinirim 17 yaşında 1,75 boyunda 80 kg yum en son bu sporu yaparken kollarım 36.5 di ama bel ve boyun fıtığı başlangıcı çıktı bende ama doktor yap bişey olmaz dedi bu sorun olupta çalışanlar çok dedi bana ve bende artık amino kullanmayı düşünüyorum 350 tabletlik bu ilaçtan aldım amino 2700 günde kaç tane atmalıyım ve yanında başka bişey almalımıyım etkisinide ne zsaman görürüm bide unutmadan vicut ölçülerim artık bular değil biraz söndüm :(

17. selo1903

selo1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kullanıyom .Bana güzel geldi

18. sadeyaka

sadeyaka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bende amino 2700 (700 tablet) kullandım hiç bir yararını görmedim pişman oldum o kadarda pahalı bir ürün ben kendi açımdan tavsiye etmiyorum kesinlikle

19. bego79

bego79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar aranızda bu işi prof olarak yapanlar vardır amino olarak en iyi sonucu hangisi sağlıyor bana önere bilirmisiniz

20. Anaxielia

Anaxielia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Bende Bunu Kullanmayı Düşünüyorum..
    2 Aydır Body Building Yapıyorum Çokta Beğeniyorum Her Gidişimde Daha'da Merağım Artıyor...
    Boyum 1,78 Kilom 82 83 Değişiyor Yağlıyım Az Sizce Kullanayımmı Önerirmisiniz? Devam Edicem Body'e Uzun Süre Birde Amino Asit'in Yararlarını ve Zararlarını Yazarsanız Sevinirim, Çok Güzel Bir Forum Teşekkür Ederim...

bench_O

Sayfayı Paylaş