Universal creatine powder 300 gr

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,7%
  2. orta karar

11,2%
  3. başarisiz

1,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 167 üye.
  1. roofrider

roofrider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten mukemmel bir ürün fakat kullanıldıgı surece =) 6 hafta kullandım gercekten hızlı ve super etkı , 1 haftadır kullanmıyorum ve 3 hafta daha ara vericem ancak direk hissedilir bi kuculme yasadım ve kilolalar azaldı haliyle .

2. AhmeTR

AhmeTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler ben 5 aydır vücüt gelişitirme yapıyorum. o günden bu yana hiçbir destek protein amıno vs. kullanmadım ben hard lıne amıno 3000 ve universal REATINE MONOHYDRATE SAF ALMAN KREATİNİ almayı düşünüyorum bir faydasını görürmuyum birde aklıma takılan bir konu var bunlrın yan etkisi var mı ?

3. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hayatımda hiç kreatini kullanmadım.Benim sorum ağustos 20-25 gibi akademi sınavlarım var acaba şimdiden kullanmaya başlıyayım mı yoksa sınava yakın bir zamanda mı kullanayım.Bana nasıl bir kullanım önerirsiniz.Antremanlar koşu şeklinde oluyor genelde.Sınav tarihine kadar en iyi kondisyona sahip olmak istiyorum.

4. BornToBeWild

BornToBeWild Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 10 aydır bu sporu yapıyorum ve yaklasık 2 aydır kreatin kullanıyorum ama ben kullanmaya baslamadan once nette yaptığım arastrımalar da genellikle spordan 1.5 - 2 saat once alınması die tavsiye edilıyordu hocam da aynı seyi soyledi ve surekli o sekilde kullandım antreman sonrası kullanmadım acaba yanlıs bir kullanım tekniğimi benim ki *?

5. virgul

virgul Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    kullanılışında bir çay kaşığı (5gr) yazıyor fakat tartıda 5 gr kreatin tozu 1 çay kaşığı değilde bir tatlı kaşığına denk geliyor.kullananlar hangi şekilde kullanıyor acaba ?

6. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    BornToBeWiLd. antrenmandan 45 dk 1 saat önce 5 gr yani 1 çay kaşığı,antrenmandan sonra da 5 gr almanda sakınca yok,1 haftalık yükleme döneminde yemeklerden hemen sonrada 5 gr alabilirsin yükleme yapmıyorsan yemeklerden sonra alma

7. sniperhakan

sniperhakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    direk hissediler bi küçülme

direk hissediler bi küçülme filan nası yani bu ürün kasları büyütmek için kulanılmıyormu ?

8. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    peki arkadaşlar on creatin mi yoksa ultimate kreatin mı desem ne cevap verirsiniz bana :eek:

9. sniperhakan

sniperhakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü 5 gündür kullanıyorum yükleme yapmadan boş günlerimde 1 ölçek (5gr) civarı antreman günleri antremandan 1-1.5 saat önce bir ölçek antremandan sonra yarım ölçek kadar alıyorum.3. gün etkisini gördüm çok güzel bir ürün bence herkese tavsiye ederim.

10. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yükleme dönemini yaparsanız. Kaslarda daha iyi depoanır. ATP depolarını doldurur. Kaslar güç kazanır.

11. premote

premote Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yükleme

iyi günler bu sporu 5 buçuk aydır yamaktayım boyum:1.78 kilom:68 Pazar hariç hergün çalışma yapıyorum. amino 3001 ve universal creatine powder almayı düşünüyorum, yükleme yapmaktan bahsetmissiniz, Benim iin en uygun yükleme şekli hangisidir acaba? Günlük kaç gr. ve kaç öğün? antremandan önce ve sonramı yoksa gün içinde dağılmasımı daha iyidir. cvp verirseniz sevinirim.

12. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar universal amino 3001 ile creatine kapsulu nasıl kombine etmeyi onerirsiniz?

13. Doruk.

Doruk. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,
    Yaklasık 1 bucuk yıldır bodybuilding yapıyorum.Şu zamana kadar pek çok supplement kullandım.Simdide bu ürünü kullanmaya karar verdim fakat ne zaman ve hangi ölcüde kullanacagım hakkında hicbir fikrim yok.Kilom 77.Yardımcı olursanız cok sevinirim.

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kreatine-genel-bak-t10731.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/creatine-t-rlerine-genel-bak-t4345.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/creatine-monohydrate-bu-kadar-manyak-t1883.html

15. zone

zone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hocalarım sizlere birşey sormak istiyorum bende uzun bir süre bu creatine i kullandım bi kutum yarım kalmıştı bu akşam onu tekrar kullanmak için açtığımda kalıp şekline gelmiş resmen taş gibi olmuş kaşıkla parçalara böldüm acaba bunu bu şekilde kullansam bir sorun olur mu yenisini almam gerekir mi yanlış hatırlamıyorsam en son aralıkta kullanmıştım

16. batuhankoca

batuhankoca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde o durumda wardı ancak..tekrar toz haline getirdiğğimde suyla yağ gbi resmen hiç karışmadığını gördüm..ve attım yenisi yarın elime geciyor..bence sağlığını tehlikeye atma;)saygılar..

17. zone

zone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hadi ya tamam sağolasın o zaman hiç bulaşmayayım :D

18. batuhankoca

batuhankoca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bncede boşwer yenisini edin thums:

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Mart 2010
  19. afk_

afk_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    beyler bu ürünün fiyatı nekadardır?
    2. olarak her antremandan öncemı 250ml su veya meyvesuyuyla ıcıyoruz yoksa haftada 1kez felanmı?

20. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü antrenmandan sonra glutamin ile karıştırıp içmenin bir zararı olur mu yoksa aksine daha yararı mı olur?

Sayfayı Paylaş