Universal Animal Pump

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 2 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 136
    62,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 64
    29,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 17
    7,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 129 üye.
  1. triggerx

triggerx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu bende kilo aldırdı 9 porsiyon kullandım totalde yoksa bıraktığımda geri verirmiyim yaklaşık 4 kilo aldım çünkü

2. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Anımal pump genellikle diyet döneminde definasyonda kullanılır damar genişletme özelliği vardır. Kullanımı ise antreman esnasında kullanılır!

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    NOX complex
    * Creatine Matrix
    * Enerji Rush Complex
    * Antioxidant Karışımı
    * Pump Transport Complex

yazdığı gibi içerik yağ yakımına vs yönelik değil tamamen performans artırımına yönelik..

kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım çok iyi pump verdiğinden bahsediyorlar..

Son düzenleme: 7 Mayıs 2009
    saydam bunu beğendi.
  4. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    No xplode ve bu ürünü kullanan arkadaşlar varmı acaba yani ikisinide deneyen ? Varsa hangisinden daha çok verim aldılar yazarlarsa sevinirim.Sporda totalde 7.ayım ancak ara vermiştim.Protein tozu kullanıyorum bunun dışında bişey kullanmadım.

No xplode getirttim ve duruyor açmadım kutusunu no xplode bulmak şu sıra çok problem yüzden bunu kullandıktan sonra sanırım anima pumpa yönelicem gerçi no xplode ı kullanınca aradaki farkı anlarım ancak 7 ay az bir süremi bu ürün için beklemelimiyim tırsıyorum açıkcası =)

5. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    no. explode a nazaran çok daha etkili.lakin superpump 250 bulabiliyorsanız hiç birini düşünmenize geek kalmaz.

6. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir süredir kullanıyorum. yapamam dediğim ağırlıkları yapıp, birde onların üstüne kilolar ekleyebildim.

7. triggerx

triggerx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende çok terleme yapıyor ve kilo alımı yarattı sizce kilo alımı bu ürünle alakası varmı bu soruyu sormuştum ama cevap gelmedi,şu anda 20 paket daha duruyor içinde yani 10 paket kullandım 10 pakette de 4-5 kilo almam normal mi %14 yağ çıktı vücudumda 11 kg da yağ çıktı yağ ölçümü yaptırdığımda ne yapmamı önerirsiniz yardımcı olursanız cevaplarsanız sevinirim.
    Teşekürler

8. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    10 paketten sonra 4-5 kilo almanız bence normal degil.Beslenme düzeninizde bir degişiklik düzensizlik varsa eger kilo almıs olabilirsiniz.

9. butterfly

butterfly Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Trigger ben 1 kutu bitirdim ve şu ana kadar kilo alımı yada herhangi bir yan etkisi olmadı bende..

10. butterfly

butterfly Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Bana yurtdışından supplement siparişlerim ile birlikte numune paketlerde n.o. ürünleri geliyor (n.o. shotgun,vasocharge,vapor gibi) herbirinden birkaç paket denemişliğim oldu animal pump'ı ise 1 kutu bitene kadar sürekli kullandım,numunelerden ise bende pump'ın yerini vasocharge hariç hiçbiri tutmadı,pump kendi üzerimde verdiği antremanlardaki pump etkisinden dolayı tek geçerim bence muhakkak deneyin..çok memnunum farklı ürünler kullanıpta performans düşüşü yaşayınca (vasocharge hariç) pump'ın kıymetini daha iyi anladım.

11. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ürünü spor akademisi sınavı günü kullansam acaba bana ekstra faydası olur mu.Diyelim arkadaşdan bir kutu içinde 5 paket aldım.Sınav günler teker teker kullandım.Yoksa illa bir kutu alıp hepsinimi kullanacağım.

12. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar 5-6 aydır bb ile uğraşıyorum aralıksız,son 4 aydır optimum protein kullanıyorum ve benim istediğim antremanda güç artışı,kilo artışı ve hacim kazanmak.. bir arkadaşım amerika/maryland a gitti gelirken istediğimi ürünü getirecek fakat bana ne tür bi kombinasyon önerirsiniz proteinin yanında kullanmam üzere? ben universalin animal serisini denemek istiyorum fakat hangilerinin yada hangisinin bu iş için daha uygun olcağını çözemedim.animal pump sanırım iyi bir ürün fakat nox3 te ondan aşşağı kalır gözükmüyor.animal pak ve animal pump alıp aynı anda kullansam yoksa sadece nox3+protein kombinasyonumu yoksa daha başka bi şeymi.. şimdiden teşekkürler yardım için..

boy:1.87
    kilo:87
    kol:38(soğuk)
    omuz:125
    göğüs:104

13. compass35

compass35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1.5 senedir aralıksız vg yaptım ve bu sırada 1.5kg perfect protein tozu 320 tablet perfect amino ve creatin bitirdim ilk başlarken 27cm olan kol ölçülürmde 37 cmlere kadar çıktı . ancak önümde bulunan öss sınavından dolayı 1 aydır spor yapmıyorum ve sınavdan sonra hemen baslayacagım ve boş başlamak istemiyorum urun takviyesi almak istiyorum universal anımal pump ı alıp kullanırsam nasıl bır etkı ıle karsılasırım yada bana bır zararı olurmu yanı zarar derken agır gelırmı vucuduma boyum 1.85cm kilomda 81kg öneri ve yardımlarınız için teşekkur ederım

not*** bu arada eklemeyi unutmusum yaşımda 18

Son düzenleme: 8 Haziran 2009
  14. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    animal pump ı creatin monohydrate takviyesiyle kullanmak çok olumlu sonuçlar verir.yalnız iki kutudan fazla kullanmanızı ben tavsiye etmem(en azından 2-3 ay beklemeden).

15. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün resmi forumlarında kullanıcılardan birinin 'Animal Pump'la beraber ekstra kreatin alımına ihtiyacım olur mu?' sorusuna yetkili biri ürünün içeriğindeki kreatinin günlük dozaj için yeterli olduğunu söylemiş. Yani ayrıca bir kreatin alımına gerek olmadığını.

Bu ve bunun gibi çok amaçlı olan bir çok ürün içinde kreatinin çeşitli türlerini barındırabiliyor. Bu ürünlerin ihtiva ettiği kreatin gerçekten sıkı idmanlar çıkarmaya çalışan kişiler için yeterli mi? Yoksa ürünü daha cazip kılmaya çalışan firmaların bir oyunu mu? Deneyimi ve bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

16. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar uzun zamandır bekliyorum birisi yardımcı olabilirse teşekkür ederim.animal pak almak üzereyim ve yalnış bi karar vermek istemiyorum.

17. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    animal pump kullanıyorum bir aydır , açıkçası bende aman aman bir etki yaratmadı,diğer ürün hakkında bilgim yok. gerçi bu tarz ürünlerde genelde güzel bir etki için 2-2.5 aylık kullanım önerilir bildiğim kadarı ile. kolay gelsin.

18. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar bi arkadaşım vasıtasıyla amerikadan ürün getirtmek istiyorum.bana antreman sırasında en iyi enerjiyi sağlıyacak,yorulmayı azaltacak ve sağlıklı olan animal ürünü yada ürünlerini söylermisiniz.amacım kütle kazanmak ve ağırlık artırımı.animal pak+animal stakmı yoksa sadece animal pump mu yada hangi combo daha etkili olur?

şimdiden teşekkürler.

19. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar elimde animal pump var.Spor akademisi sınavının olduğu gün kullanmak istiyorum.Sizce sınavdan ne kadar zaman önce kullanmam gerekiyor.Nasıl bir kullanım şekli önerirsiniz.Elimde creatin'de mevcuttur yoksa ikisini bir mi kullanayım.

20. murat312

murat312 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum lütfen cevap verin Animal Pak kullanmak istiyorum ama 10 kilo fazlam var sadece bir kutu kullanacağım işe yararmı yararsada sporu bırakınca ekstradan yan etkisini görürmüyüm (sarkma filan)

Sayfayı Paylaş