Universal Animal Max

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

95,4%
  2. orta karar

4,0%
  3. başarisiz

0,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 55 üye.
  1. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    İlk tercihimi whey olarak opt. nut.'dan yana kullandım, ancak bir sonrakinde bunu deneyeceğim. Adı ve tasarımları çok cezbediyor :D

Animal Cuts,Animal Nitro vs. Tasarımda underground :D .

İşin şakası bir yana 30-40(sallıyorum) dolarlık ürünlerin ülkemizde 200 ytl(sallıyorum)'den satılması o ürünün birim maliyetini bilmeyenler için çok daha kaliteli gibi gözükebilir. Yani 200-300 ytl'lik bir besin takviyesi mucizevi etki yapmalıdır, ar-gesi çok maliyetli olmalıdır, bulunması zor maddeleri içermelidir gibisinden... (halbuki aslında 60-70 ytl)...

kenan_23 bunu beğendi.
  2. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Bugüne kadar çok değişik markaların ürünlerini kullanmadım.. Birkaç defa hardline %80 kullandım.. 6 ay kadar Prolab kullandım.. Bir kere de Optimum kullandım.. Ama sadece Animal Max kullanırken gözle görülür fark yaşadım.. Antreman şiddetini ve beslenme düzenini değiştirmeden sadece Animal Max'e geçerek vücudun daha iyi geliştiğini gördüm.. Şiddetli antremanlarda daha da büyük fayda sağlayabileceğini düşünüyorum.. Ayrıca kendi adıma konuşursam tadı en düzgün protein tozu buydu kullandığım.. Protein tozlarını suyla alıyorum ve bu ürün suyla karıştığında hafiften bir kahve aromasına bürünüyor.. Vanilyalı olan için konuşuyorum, başka aroma var mı bilmiyorum.. İçeriğindeki glutamin ve creatin'in verdiği acılık bana bu kahve tadını andırıyor sanırım.. Tavsiye ederim..

3. Bozo

Bozo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Sanirim Alacagım Birdahaki Protein Tozum Bu Olacak.Yorum Yapan Bütün Arkadaşları Yorumları İçin Teşekkürler...

4. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sütle yapılmamasının sebebi sütün içindeki laktoz protein enzimini yavaşlatır daha geç kana karıştırır su vey meyve suyu ile saf olarak almak en iyisi

5. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu almayı dusunuyorum, mümkünse yağsız, universal ürünlerini begenıyordum, direk bu aklıma yattı, ne dersiniz?

eca yapıyorum bu aralar, creatine ile terslik cıkarmasın. hiçte sevmıyorum fena sivilce yapıyordu bende bu.

6. doktor58

doktor58 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sukadarını diyebilirim herzaman optimum beyler neden derseniz optimum hydrowhey teknolojisiyle üretilen tek proteindir sırf bu yüzden optimum firması onlarca ton proteini başka bir fabrikaya gönderip işletir ve ayrıyaten amino genlerlede zenginleştirilmiştir emilimi cok kolaydır vuctta diger proteınlere göre daha uzun süre kalır bu yüzden max ve optimum arasında kalmayın direk optimumu secin kişisel görüsüm bu

Deli333 bunu beğendi.
  7. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    bu doktor58 dediği kafamı kurcaladı nedir şimdi bu ?

8. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    bu ürünü meyve suyuyla alan varmı mümkünmüdür?ek olarak ben universal gain fast ile birlikte almayı planlıyorum sizce mantıklımı?internette kampayalı fiyat biliyormusunuz bu ikisi üstüne?ek olarak bu egg protein açığını kapatırmı yumurta yiyemiyorumda?

9. vojiya

vojiya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, ben bugün bu ürünü aldım fakat kutunun içine erişebilmeyi henüz başarmış değilim. Bu ürünü kullanmış veya kullanan arkadaşlar, ürünün kutusunun nasıl açılacağı konusunda bilgi verebilirlerse sevinirim.

10. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    umarım alırız ve bu iş biter.

11. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0

içinde yumurta var. ayrı olarak almana gerek yok.

12. boraer

boraer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaslar sizce Universal Animal Pack mı? yoksa Weider 2200 mü bir türlü karar veremiyorum. Universal Animal Cuts ile kullanacağım

13. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    herhalde kasteddigin max mi weider mi demeye calısıyosun

14. boraer

boraer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yanlıslıkla pak yazmısım

15. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    weider denemedim ama sahsen maxtan memnunum, orta ve ileri seviye bbciler icin gayet ideal

animal cuts alıcaksan yanında nitro tavsiye ederim

16. baDDog

baDDog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben bu ürünü yeni aldım. Daha önce optimum kullanıyodum, sabahları 1.5 ölçek ve antremandan sonra 1.5 ölçek içiyordum. Fakat animal max in üzerinde 1 servis 3 ölçektir yazıyo biraz kafam karıştı. İdeal kullanımı nasıldır yardımcı olur musunuz?

17. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    bu ürünü aldım kutusunu açmak ne kadar zor resmen parçaladım kutuyu animal cuts gibi açılıcak bi yeri yoktu baska supplement kutusuna koymak zorunda kaldım

18. nightmaree

nightmaree Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spor yaptığınız günlerde 2 servis kullanın yazmş antremandan önce suyla karıştırdıktan snra gece yatarken sütle karıştırmak daha mı iyi olur acaba?Süt geç sindirildiği için tozuda geç sindirmesi daha mı faydalıdır?

19. MJAM27

MJAM27 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    CALCİUM
    Geceleri Genelde sütle içilmemesi taraftarıyım ama sütlede içilebilir tabiki

bu arada ürün çokda iyi değil mineral bakımından güzel. ama fiyatı gerçekten 1 kg anımal max a göre çok pahalı. Yinede Alanlar için STAK + Pak + Max olarak kombine edilmesi güzel sonuclar elde edilmesini sağlıyacaktır.

20. muratatmaca

muratatmaca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 3. kutuyu bitiriyorum max de bence 10 numara sütle deil suyla alıyorum idman öncesi ve sorası yarısına geldiğinizde farkı göreceksiniz...

Sayfayı Paylaş