Universal Animal Max

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

95,4%
  2. orta karar

4,0%
  3. başarisiz

0,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 55 üye.
  1. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    tadı o kadar da fena değil ya. :) benim en sevdiğim ve en çok kullandığım protein tozu.arada değişiklik olsun diye değiştiririm ama döner dolaşır gene bunu kullanırım.ah bir de çok pahalı olmasaydı ve ya ben birazcık daha paralı olsaydım. :) ne de olsa animal abi.başka söze gerek var mı.animal..

2. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    arkadaşlar ben optimum nurition ve animal max arasında kaldım bana bi fikir verirseniz sevinirim bide animal max normal kullanımda ne kadar gidiyor ? 1 ay gidermi acaba ?

3. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    optimum nutrıtıon al bence arkadaşım.gayet güzel ve çoğu sporcu tarafından tavsiye ediliyor..

4. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    espoir özelden bana mesaj atıyorsun,vaktimi çalıyorsun.sana yardımcı olabilmek için tek tek sorularını ayrıntılı bir şekilde cevaplıyorum.genede söylediklerime itibar etmeyip birde sorduğun soruların aynısını forumda yazıp millete soruyorsun.bir daha bana sorma o zaman.

off topic için özür dilerim.

saygılar.

5. onak

onak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben spora yeni başladım ne kadar zaman sonra bu tozu kullanmaya başlamalıyım temini ve fiyatı konusunda da bilgi veren olursa sevinirim teşekkürler.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    3 ay kadar proteini ve karb.ı gıdalardan almaya çalışın..proteini özellikle hayvansal olanlardan karb.ı kompleks olanlardan..detaylar için forumu inceleyiniz..

7. eyaslak

eyaslak Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birşey soracağım forumda okudum şimdi ben bu animal max i alırsam amino asite ihtiyacım yokmu? forumda öyle okudum protein tozu alınca gerek yok diyorlar aminoya?

8. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    evet,yok...

9. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunu deneme amaclı kullandım. sımdıye kadar 4-5 farklı markanın protein tozunu kullandım. sonuc olarak animal max ın benim üzerimde olumlu bir etkisini göremedım. pump etkisi neredeyse 0 dı.

10. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    "1 protein tozunu 1 kutu kullanıp da "etkisiz" diyebildiğine göre 20 yıldır falan bu sporu yapıyor olmalısın" diyeceğim de,kendin cevabı vermişsin zaten "şimdiye kadar 4-5 markanın protein tozunu kullandım" diye.
    bir mr. olimpia'nın bile bir protein tozu hakkında 6 aydan evvel kesin sonuç belirtemeyeceğini düşünüyorum.fakat sen 1 kutu kullanıp da "etkisiz" demişsin.arkadaşım,steroid mi kullanıyorsun?altı üstü protein..ette de var,yumurtada da var,sütte de var...
    yorumunun yanıltıcı olduğunu düşünüyorum.
    saygılar.

11. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    B.B. King arkadasım once benım yazdıgım yazıyı düzgün bir şekilde okuyup bu yazıyı yazsaymıssın ha tamam derdım arkadas yanlıs okudu heralde derdım. sanırım bu yazdıgımı okuman gereken yerınle okumamısın. tavsıyem bu yazdıgımı barı dogru oku.

neyse yukarıda yazdıgım yazımı duzeltmeden tekrar buraya copy paste edeyım

"bu urunu deneme amaclı kullandım. sımdıye kadar 4-5 farklı markanın protein tozunu kullandım. sonuc olarak animal max ın benim üzerimde olumlu bir etkisini göremedım. pump etkisi neredeyse 0 dı."

bu mesajın neresınde 1 kutu anımal max kullandım yazısı
    geçiyor bana bi göster.

bu urunden 3 tane tek basına bitirdim. aynı sıstemı nıtrotechte , Syntrax Nectar da ve hardline da da yaptım ama en kotusu benım için anımal max oldu. bildiğin çökelek ye daha iyi. benım yorumum bu. bılerek anımal max kotuleyecek degılım ya.

dıger yazdıklarına cevap vermıyorum onlarda yazdıklarımı yanlıs anladıgın ıcın uzayıp gıden yazılar bosuna cevap verıp polemık olusturmayayım.

12. arda3000

arda3000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese mrb!! ben profesyonel futbolcuyum! animal pak aldım herkes dedi sakn içme testlerde doping olarak çıkar!! doğrumudur bu beni aydınlatırsanz sevinirim şimdiden tşkler!!!

13. SPIKE

SPIKE Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    testlerde neçıkacak b6 vitamini mi?

yok oyle birşey. kullan

14. sovalye82

sovalye82 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    selam arkadaşlar ben yaklaşık 2 aydır bb yapıyorum universal nutrition ultra whey pro aldım yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve malesef her kafadan bir ses çıkıyo sizce aldığım ürün iyimi kötümü

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu sorunun yeri bu başlık değil..forumda arama yapınız en ilgili yerde sorunuz..

kullanıp ta testlerinde doping olarak gözüktüğünü yazılı olarak ispatlayabiliyorlarsa kullanma ama bunlar sadece asılsız söylentiler..
    onlara göre ayrıca aminoasit kıllanma da yapar!

animalpak multi vitamin amino ve bitkisel performans artırıcı karışımıdır..bütün bunlarda zararsızdır..

seventh ve castorpollux bunu beğendi.
  16. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bu protein tozunu kullanıyorum hatta bittirdim sayılır sadece 1 servis kaldı.Çok üzel protein tozu her servisde 2.5 gr creatin var hem ayrıca creatin almadım hemde baya yararını gördüm ağırlıklarımda ciddi artış oldu ve ramazan ayında neredeyse hiç antreman yapamıyorum ve iyi protein alamıyorum sadece universal animal max la iftardan sonra veya sahurda 6 ölçek alıyorum hiç kas kaybetmedim sayılır...
    kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim memnun kalacaksınız mükemmel bir supplement.........
    universal daha iyisini çıkarana kadar bu üründen kullanmaya devam edeceğim....
    kısa bi not tadı iğrenç:)

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Eylül 2008
    bulk_man bunu beğendi.
  17. Apipa

Apipa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu üründen kullanmıştım kutuyu bitirene kadar pek bişey anlamadım yani sıradan basit bir protein tozundan aldığım etkiyi anca aldım Fakat şunu fark ettim yağsız kas gelişimi artmıştı diğer protein tozlarında bulklaşarak irileşirken bu üründe kasların şekli şemali açığa çıkmıştı.

18. hasanusta

hasanusta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1- Animal ismi neden konmuş peki bu ürüne? Hayvansal bişeylermi içeriyor. ?

2-Optimumla animal max arasında kaldım ,bu toz izole değilmi yada farkı ne açıklarsanız sevinirim..

19. bluesbrothers

bluesbrothers Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbet meslek
    Yer:
    USA(boston) türkiye (istanbul)
    anımal max ve univarsal ürünlerini uzun süredir kulanıyorum türkiyede çok pahalı olmasına rağmen usa da gym lerde bile 38 yada 40 dolar arası fiyatlara ala biliyorsunuz animal max ii univarsel hiç bir zaman tada önem vermemiştir bunu kulana arkadaşlarda bilirler önemli olan gelişimdir o yüzden tadı berbat olmasına rağmen iyi bir ürün bence benim kendi tavsiyem animal pack ve stat pac2 ile beraber alınması buarada farkı anlıya bilmek için en az animal max 6 kutu bitir meniz lazım bir kutu bitiripte deliler gibi bir fark beklemiyin

20. hondarslan

hondarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yer:
    KONYA
    evet bende sonuç olarak bu ürünü almaya karar vermiştim formda yazılanları okuduğuma göre gerçekten doğrukarar

Sayfayı Paylaş